INZERCIA

Konferencia - EU support for research

Slovenská technická univerzita v Bratislave pozýva všetkých študentov a výskumníkov na konferenciu “EU support for research”.

Slovenská technická univerzita v Bratislave, ako člen konzorcia európskeho projektu H2020 ImageInLife, pozýva všetkých záujemcov z radov študentov a výskumníkov na konferenciu “EU support for research”, na ktorej vystúpia riešitelia projektu ImageInLife so svojimi skúsenosťami a podnetmi.

Kedy: v utorok 19.2.2019,

Kde: Vedecký park Univerzity Komenského, Ilkovičova 8, Bratislava,

Čas: o 13.30 hod.

Projekt ImageInLife zahŕňa 17 partnerských vedecko-výskumných inštitúcií a súkromných spoločností zo 7 členských krajín EU s podstatnou slovenskou účasťou, viď http://imageinlife.eu/ https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/1801043283489819/

Konzorcium projektu ImageInLife organizuje konferenciu "EU support for research" s cieľom prezentovať skúsenosti 14 doktorandov z rôznych krajín viacerých kontinentov, pracujúcich na projekte, ako aj s cieľom oboznámiť účastníkov s možnosťami podpory výskumu v rámci H2020 Marie Skłodowska-Curie sietí pre rast mladých výskumných pracovníkov v európskom výskumnom priestore.

Záujemcovia, prosím potvrďte svoju účasť na:

https://goo.gl/forms/Q9vCkDMQEoZVgBCj2.

prof. RNDr. Karol Mikula, DrSc.,
Katedra matematiky a deskriptívnej geometrie, Stavebná fakulta STU v Bratislave

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019

Významné ukazovatele v roku 2019 pre zdaniteľné osoby a platcov DPH,právnické osoby, spoločnosti s ručením obmedzeným a iné.

Tlačové správy

Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií

Samsung Galaxy S v roku 2010 predznamenal nástup nových technologických riešení.

Tlačové správy

eKasa prichádza na Slovensko

Od 1. apríla vstúpi do platnosti nová povinnosť pre podnikateľov vo forme eKasy s online pripojením do systému finančnej správy.

Tlačové správy

Zážitky z Pobaltia: Objavte Tallinn a Rigu

Nechajte sa prekvapiť dušou a atmosférou hlavných miest Estónska a Lotyšska.