INZERCIA

Konferencia - EU support for research

Slovenská technická univerzita v Bratislave pozýva všetkých študentov a výskumníkov na konferenciu “EU support for research”.

Slovenská technická univerzita v Bratislave, ako člen konzorcia európskeho projektu H2020 ImageInLife, pozýva všetkých záujemcov z radov študentov a výskumníkov na konferenciu “EU support for research”, na ktorej vystúpia riešitelia projektu ImageInLife so svojimi skúsenosťami a podnetmi.

Kedy: v utorok 19.2.2019,

Kde: Vedecký park Univerzity Komenského, Ilkovičova 8, Bratislava,

Čas: o 13.30 hod.

Projekt ImageInLife zahŕňa 17 partnerských vedecko-výskumných inštitúcií a súkromných spoločností zo 7 členských krajín EU s podstatnou slovenskou účasťou, viď http://imageinlife.eu/ https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/1801043283489819/

Konzorcium projektu ImageInLife organizuje konferenciu "EU support for research" s cieľom prezentovať skúsenosti 14 doktorandov z rôznych krajín viacerých kontinentov, pracujúcich na projekte, ako aj s cieľom oboznámiť účastníkov s možnosťami podpory výskumu v rámci H2020 Marie Skłodowska-Curie sietí pre rast mladých výskumných pracovníkov v európskom výskumnom priestore.

Záujemcovia, prosím potvrďte svoju účasť na:

https://goo.gl/forms/Q9vCkDMQEoZVgBCj2.

prof. RNDr. Karol Mikula, DrSc.,
Katedra matematiky a deskriptívnej geometrie, Stavebná fakulta STU v Bratislave

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Noerr advised on WebSupport deal

Noerr Slovakia is pleased to announce its new department “Digital Business”

Tlačové správy

Čo sa stalo s mojimi úsporami v druhom pilieri?

Kombinácia zasielania povinných ročných výpisov a koncoročnej situácie na akciových trhoch vystrašila sporiteľov v druhom pilieri.

Tlačové správy

Podnikanie a významné ukazovatele v roku 2019

Významné ukazovatele v roku 2019 pre zdaniteľné osoby a platcov DPH,právnické osoby, spoločnosti s ručením obmedzeným a iné.

Tlačové správy

Smartfóny Samsung Galaxy S priniesli množstvo inovácií

Samsung Galaxy S v roku 2010 predznamenal nástup nových technologických riešení.