SME
Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Pomôžeme vám k rozprávkovej kuchyni alebo kúpeľni

Vaša rodina rastie a kuchyňa si zaslúži rekonštrukciu? Máme pre vás riešenie.

Kuchyňu mnohí považujú za srdce domova. Ako sa vaša rodina rozrastá, menia sa aj požiadavky na jej veľkosť, či využitie. Prečo sa teda po rokoch nepustiť do jej rekonštrukcie? Vo VÚB máme pre vás jednoduché riešenie a navyše chceme s vami zažiť radosť z vysnívanej rozprávkovej kuchyne.

Chcelo by to novú kúpeľňu

Mať doma luxus privátneho spa, ostrovček pokoja, pohodlia a relaxu je snom každej rodiny. Nielen deti ocenia veľkú vaňu, v ktorej si môžu užívať vodné dobrodružstvá. Aj pre vás znie určite pokojný večerný relax vo voňavom kúpeli s dobrou knihou lákavo. Alebo možno “pokukujete” po úžasnom sprchovom kúte. Nesnívajte, ale svoje sny konečne zrealizujte.

S radosťou pomôžeme splniť váš sen

Keďže ide o nemalý zásah do rodinného rozpočtu nad rámec bežných výdavkov, je to ideálna príležitosť kedy sa treba obrátiť na svoju banku. VÚB banka chce byť pri radostných okamihoch vášho života. V aktuálnej ponuke prináša zvýhodnený spotrebný úver na rekonštrukciu. Ak si zoberiete úver vo výške 7 000 eur budete mať mesačnú splátku už od 99 eur po dobu 96 mesiacov. S pôžičkou teraz hravo zvládnete rekonštrukciu kuchyne alebo kúpeľne. A bude presne taká, akú ste vždy chceli.

A to nie je všetko - znížime vám úrokovú sadzbu

Teraz navyše môžete získať zľavu 2% z úrokovej sadzby ihneď pri čerpaní pôžičky, čo znamená, že od začiatku splácania budete platiť nižšiu splátku. Stačí na to splniť len niekoľko podmienok - riadne splácať úver, splácať ho minimálne polovicu doby splatnosti, minimálne 3 roky a nechať si posielať na bežný účet sumu aspoň vo výške 2 – násobku mesačnej splátky úveru. Ak vám chodí na bežný účet výplata, tak máte podmienku splnenú. Navyše, ak to všetko splníte, bude vám po 18 mesiacoch vrátený poplatok za poskytnutie úveru.

A niečo navyše aby bola radosť ešte väčšia.

Chcete mať originálnu kuchyňu alebo kúpeľňu ušitú presne na mieru? Ak si do 30. 4. 2019 zoberiete pôžičku od VÚB a zaregistrujte sa na webe, budete zaradení do súťaže o 3 architektonické návrhy na mieru v rukopise štúdia Rules.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Shell predstavil svoju stratégiu rozvoja Powering Progress, ktorá v sebe spája enviromentálne aj spoločenské ciele.


9 h

Sladké, extra veľké maliny či melóny bez jadierok nájdete v BILLA.


11 h

Jesenné cesty do exotiky sa oplatia teraz. Pomôžeme vám ich získať so zľavou.


INZERCIA 22 h
SkryťZatvoriť reklamu