SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Ľudia rozhodli: Toto je „horúca“ košická adresa

Podľa čoho spoznáte úspešný developerský projekt? Ľudia ho objavujú aj sami.

Každá nová rezidenčná stavba má rovnakú ambíciu – osloviť budúcich obyvateľov a presvedčiť ich, že práve toto je pre nich to pravé miesto, kde sa im oplatí zabývať sa. Košický projekt Adlerova nemusel presviedčať nikoho, po bytoch sa od spustenia predaja priam zaprášilo. Viac ako polovica z nich bola rozchytaná ešte pred tým, ako sa začalo stavať a dnes, tesne pred kolaudáciou, je objekt už z deväťdesiatich percent zaplnený!

V čom spočíva tajomstvo jeho úspechu? Ak by sme ho zhrnuli jednou vetou – autorom projektu sa podarilo dokonale zladiť s predstavami Košičanov o príjemnom bývaní pre celú rodinu. K tomu patrí bezprostredná blízkosť zelene, výborná dostupnosť s centrom mesta, ako aj komfort bytov zohľadňujúci ekonomické hľadisko. Toto všetko nájdete na siedmich podlažiach v budove s nevtieravou, zato pôsobivou modernou architektúrou.

Cez deň v prírode

Jednou z najväčších devíz Adlerovej je jej lokalita. Projekt je situovaný na Adlerovej ulici v štvrti, ktorú všetci miestni poznajú ako Furču, na okraji sídliska Dargovských hrdinov. Vyjdete pred vchod a prvé, čo si všimnete (a čo ako človek z mesta nepochybne oceníte), je čisté ovzdušie. Už pár nádychov stačí, aby ste zachytili jemnú arómu lesa.

Život na Adlerovej plynie tak akosi pokojnejšie, čo zaiste súvisí s blízkosťou lesoparku. Zeleň, ktorú budete mať stále na očiach, poslúži ako večná vizuálna pripomienka, že je čas spomaliť a odpočinúť si na čerstvom vzduchu alebo zabaliť košík s jedlom a vydať sa na piknik.

Zaistiť si byt na tejto adrese znamená neobmedzený prístup do prírodného „fitka“ pre vás a vašich najbližších, takže potrebu pravidelného zdravého pohybu nemusíte riešiť permanentkami na cvičenie. Tu sa totiž žiadne vstupné nevyberá. Kedykoľvek dostanete chuť na rodinný výlet a auto chcete nechať v garáži, lesopark ponúka nepreberné množstvo príležitostí na pešiu turistiku aj cyklistické potulky.

Večer v kine alebo na kávičke

Nemýľte si samotu s izolovanosťou. Adlerova síce svojím situovaním nabáda k vychutnávaniu si tichosti prírody, no pravá mestská zábava je na dosah a dokonca bližšie, ako by ste si možno mysleli. Približne sedem minút trvá cesta autom do centra Košíc, takže z pohodlia svojho gauča budete mať vždy výbornú východiskovú polohu, či už máte chuť na vtáčí koncert v lesoparku alebo v klube v meste koncertuje vaša obľúbená kapela. Samozrejmosťou je perfektná občianska vybavenosť, čo vám uľahčí nákupy, vybavovačky na úradoch aj odvoz detí do škôlky či do školy.

Celý deň v pohodlí a bez plytvania energie

Každý meter štvorcový má v projekte Adlerova svoje využitie. Architekti si ako prioritu zadali maximálne efektívne využitie priestoru bez zľavenia na komforte obyvateľa. Vďaka tejto stratégii byty neprišli o svoju vzdušnosť a ich praktické vnútorné dispozície prajú vytvoreniu útulnej domáckej atmosféry. Výhodné riešenie priestoru ide ruka v ruke s výhodnou prevádzkou. Bytový dom Adlerova má všetky predpoklady na to, aby sa stal nízkoenergetickou stavbou a vy tak môžete ušetrené náklady investovať do krajších vecí ako do účtov za elektrinu – čo tak napríklad do letnej dovolenky?

Už balíte?

Šťastní majitelia bytov v projekte Adlerova sa už pomaly začínajú baliť. Kolaudácia sa nezadržateľne blíži, čo značí jediné – máte poslednú šancu získať bývanie na dobrej adrese! V ponuke je ešte niekoľko trojizbových bytov a posledný štvorizbový. Buďte rýchlejší ako ostatní a pridajte sa do susedstva, kde za oknami nešuštia motory áut, ale lístie. Navyše, práve teraz môžete využiť posledné predkolaudačné zľavy na všetky voľné byty v ponuke, a to až vo výške 3 000 eur!

Viac na www.adlerova.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu