SME
Pondelok, 27. máj , 2019
INZERCIA

Ročné cestovné poistenie vás chráni dlhšie a je výhodnejšie

Cestujete do zahraničia niekoľkokrát do roka? Cestovné poistenie môžete mať ešte výhodnejšie.

Cestovné poistenie by malo byť samozrejmosťou pri každej dovolenke, služobnej ceste do zahraničia alebo pobyte na horách. Cestovné poistenie stojí len pár eur, no tí, ktorí cestujú viackrát do roka, môžu mať toto poistenie dokonca za ešte lepšiu cenu. Reč je o celoročnom cestovnom poistení, ktoré má hlavnú výhodu v tom, že na poistenie pred každou cestou nemusíte myslieť a ceny tohto typu poistenia váš rozpočet rozhodne nenarušia.

Jedno cestovné poistenie na viacero ciest

Ročné cestovné poistenie využijete nielen pri častom cestovaní do zahraničia, ale aj vtedy, keď plánujete zostať v zahraničí dlhšie. V takom prípade si pri výbere poistenia skontrolujte vopred maximálny počet dní, počas ktorých vás bude poistka chrániť. Obvykle je to 45 až 90 dní.

Viaceré poisťovne ponúkajú aj rodinný variant cestovného poistenia. Vtedy sa poistná ochrana vzťahuje zväčša na 4 osoby, v niektorých poisťovniach dokonca až na 7 osôb, teda 2 dospelé osoby a až 5 detí. Celoročné rodinné poistenie sa môže vzťahovať aj na osoby, ktoré nie sú v príbuzenskom vzťahu.

Najjednoduchšie je to online

Vybrať si zo širokej ponuky balíkov ročného cestovného poistenia, ktoré na slovenskom trhu ponúka až 10 poisťovní, je veľmi jednoduché. Online ročné cestovné poistenie si uzatvoríte za pár minút a poistenie do zahraničia máte vyriešené na celý rok. Liečebné náklady si viete rozšíriť o viaceré pripoistenia alebo si vybrať z rôznych balíkov krytia. Riskovať sa neoplatí. Pár minút, ktoré strávite výberom poistenia, vám v prípade problémov môžu ušetriť stovky, možno aj tisícky eur.

Zdroj obrázka: bigstockphoto.com

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Compliance is not “compli-cated”, but rather “compl-ex”

It´s the utmost obligation of all compliance officers to start implementing compliance procedures in corporation life effectively.

Tlačové správy

S hyperpigmentáciou na slniečko? Len s novou dermokozmetikou

Trápia vás tmavé škvrny na tvári a ich opakovaný výskyt?

Tlačové správy

Módne trendy na leto? Päť kúskov z udržateľných materiálov

Móda, ktorá šetrí životné prostredie.