SME
Utorok, 19. november, 2019 | Meniny má Alžbeta
INZERCIA

Už za prvý deň sa vyzbierala tona oblečenia pre dobrú vec

Počas celého víkendu až do nedele večera 31. marca môžete odovzdať vaše nepotrebné oblečenie v bratislavskom nákupnom centre Polus

Počas celého víkendu až do nedeľného večera 31. marca môžete počas charitatívnej akcie „Prezlečte niečí život k lepšiemu“ odovzdať vaše nepotrebné oblečenie v bratislavskom nákupnom centre Polus. Vaše oblečenie pomôže ďalej ľuďom v núdzi, ktorí si ho sami nemôžu dovoliť.

Jarné upratovanie vo štvrtok odštartovali moderátorkaKatarína Brychtová a spevák Lukáš Adamec. P odporiť túto zaujímavú akciu sa rozhodlo aj Divadlo Nová scéna, ktoré na akcii v Poluse zastupovala Sisa Sklovská a mladá talentovaná speváčka Petra Dubayová, ktoré spoločne odspievali nádherný duet z nového muzikálu „Mária Terézia#posledná milosť“. Akcia je organizovaná pod záštitou neziskovej organizácie Centrum rodiny v spolupráci s ďalšími organizáciami. Už počas prvého dňa priniesli zákazníci Polusu množstvo vytriedeného oblečenia, spolu za vyzbierala takmer tona vecí, ktoré poslúžia na dobrú vec.

Ak chcete tento zaujímavý projekt podporiť aj vy, máme možnosť ešte počas víkendu. Nepoškodené oblečenie prosím vyperte a zabaľte do tašiek alebo krabíc. Za každých 10 kíl správne vytriedeného oblečenia dostanete nákupnú poukážku v hodnote 5€, ktorú je možné využiť v Poluse počas trvania akcie od 10:00 do 21:00 každý deň od 28. do 31.3.2019.

Ako správne triediť a odovzdávať oblečenie

  1. Vaše nepotrebné šatstvo prineste zabalené v krabiciach alebo v plastových vreciach.
  2. Veci pred tým vyperte (netreba ich nosiť do čistiarne) a vyžehlite.
  3. Veci, ktoré prinesiete, by mali byť v dobrom stave a nepoškodené.
  4. Prineste sezónne oblečenie. „Zbierame vždy len sezónne veci, lebo tieto sú žiadané a ľudia v núdzi väčšinou nemajú veľké skladovacie priestory a veci ako zimné bundy by nemali, kde uložiť. Preto prosím noste skôr jarné a letné oblečenie,“ vysvetľuje Alžbeta Šporerová, riaditeľka Centra rodiny.
  5. Aký typ oblečenia prineste: teplé ponožky, pánske spodné prádlo, pyžamá, športovú pánsku a dámsku obuv, papuče, detské oblečenie, detskú obuv, papuče, dámske a pánske bavlnené tričká, tepláky či mikiny. „Tiež môžete priniesť aj oblečenie pre bábätká,“ dodáva Alžbeta Šporerová, „nedávno sme mladej slobodnej mamičke pomohli s celou základnou detskou výbavičkou.“
  6. Prosím nenoste takéto oblečenie: dámske sukňové a nohavicové kostýmy, dámske blúzky a pánske košele, večerné a plesové šaty, veci po starých rodičoch, topánky na vysokých opätkoch, pánske obleky, kožuchy a baranice.

Tešíme sa na Vás a vaše šatstvo od 10:00 do 21:00 každý deň od 28. do 31.3.2018 v Polus City Center.

Viac informácií nájdete na: www.polus.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pozrite sa, ako fungujú asistenčné systémy Volkswagenu

Volkswagen Slovensko pokračuje v produkcii zaujímavých videí, ktoré odhaľujú technologickú výbavu modelov VW.

Tlačové správy

Dlhopisy a zmenky: fixný výnos 5,5 - 7 % p.a.

Výška fixného výnosu sa mení podľa výšky a dĺžky investície

Tlačové správy

Známe osobnosti prezradili, do ktorej krajiny sa nechcú vrátiť

Influenceri si v kampani O2 pripomenuli 30. výročie Nežnej revolúcie.