SME
Štvrtok, 21. november, 2019 | Meniny má Elvíra
INZERCIA

Stavebná fakulta na Conecu 2019

Posledný marcový týždeň (od 27. do 30. marca) patril v Inchebe vystavovateľom nových trendov v stavebníctve i v architektúre.

Posledný marcový týždeň (od 27. do 30. marca) patril v Inchebe vystavovateľom nových trendov v stavebníctve i v architektúre. Záujemcovia o stavbu či rekonštrukciu budov, ciest, mostov - si všetko potrebné našli pod jednou strechou na40. ročníku veľtrhu stavebníctva CONECO, 29. ročníku veľtrhu RACIOENERGIA a 6. ročníku výstavy VODA.

Stavebná fakulta STU v Bratislave ako kľúčová inštitúcia na Slovensku pre vzdelávanie budúcich stavbárov, architektov, projektantov či statikov ani tentoraz na veľtrhu nechýbala. Vo svojom výstavnom stánku sa zamerala hlavne na svoje významné jubileum –na 80-te výročie začatia výučby v stavebníctve a geodézii - ktoré oslávila v tomto akademickom roku 5. decembra 2018.

V Salóne architektúry sa prezentovali svojimi záverečnými bakalárskymi a diplomovými prácami študenti Katedry architektúry Stavebnej fakulty STU.

Viac fotografií TU

Mgr. Valéria Kocianová

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zoznámte sa: Filozoficko-přírodovědecká fakulta v Opavě

Slezská univerzita v Opavě

Tlačové správy

EkF TUKE – výzva pre tvoju budúcnosť

EkF TUKE je známa dôrazom na kvalitu vzdelávania, priateľské prostredie a orientáciou na cudzie jazyky.

Tlačové správy

Zažite svoj vlastný úspech

Univerzita Komenského v Bratislave.