SME
Štvrtok, 20. jún, 2019 | Meniny má Valéria
INZERCIA

S hyperpigmentáciou na slniečko? Len s novou dermokozmetikou

Trápia vás tmavé škvrny na tvári a ich opakovaný výskyt?

Zamerajte sa na výber kvalitnej kozmetiky, ktorá zabraňuje vzniku slnečných škvŕn. Vyskúšajte emulziu na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom a SPF 50+ a zjednoťte svoju pleť.

Čo je príčinou hyperpigmentácie?
Pokiaľ sa vás hyperpigmentácia osobne týka, nemusíme vám ju zdĺhavo popisovať. Nerovnomerná pigmentácia sa prejavuje vznikom stmavnutých plôch na pokožke. Tie sa bežne označujú ako slnečné alebo starecké škvrny a vytvárajú nejednotný vzhľad pleti. V zozname príčin hyperpigmentácie na prvom mieste nájdeme slnečné žiarenie, pretože práve slnečné lúče sú hlavným spúšťačom tvorby melanínu, vďaka ktorému získava naša pokožka svoje sfarbenie. Práve preto je účinná ochrana proti UVA a UVB žiareniu spoločne s obranou proti vysokoenergetickému viditeľnému svetlu tým najdôležitejším krokom, ktorým môžete pomôcť chrániť vašu pleť pred prejavmi hyperpigmentácie.

Akú slnečnú ochranu si teda vybrať?
Emulzia na opaľovanie na tvár s depigmentačným účinkom Eucerin Pigment Control SPF 50+ je výrobok slnečnej ochrany na všetky typy pleti na tvári určený na každodenné použitie. Kombinuje širokospektrálne a fotostabilné UVA/UVB filtre pre veľmi vysokú UV ochranu s licochalconom A, ktorý neutralizuje voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia a vysokoenergetického viditeľného svetla. Výrobok obsahuje aj kyselinu glycyrrhetinovú na posilnenie vlastného mechanizmu pleti na obnovu DNA.

Zloženie emulzie je navyše obohatené o thiamidol, účinnú a patentovanú zložku, ktorá pôsobí na príčinu vzniku hyperpigmentácie. Pri pravidelnom používaní postupne viditeľne redukuje tmavé škvrny a zabraňuje ich opakovanému výskytu. Emulzia má príjemnú ľahkú konzistenciu, ktorá sa rýchlo vstrebáva a je vhodná aj ako základ pod make-up. Spokojné používateľky emulzie si po pravidelnom používaní pochvaľovali predovšetkým tieto výhody:

• chráni pleť proti pigmentácii vplyvom slnečného žiarenia
• redukujte tmavé škvrny
• poskytuje zjednotenejší tón pleti
• rýchlo sa vstrebáva
• tmavé škvrny sa postupne zlepšujú

Pridajte k ich skúsenostiam vlastnú recenziu!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,4 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Spôsoby financovania občianskych združení

Ponúkame vám viacero zaujímavých tipov kde a akým spôsobom získať peniaze na financovanie občianskych združení (OZ).

Tlačové správy

Prečo je elektromobil ekologický na Slovensku a v Poľsku nie?

V Poľsku je spaľovacie auto čistejšie ako elektromobil.

Tlačové správy

OMV poskytuje perfektnú starostlivosť o vaše auto

Starostlivosť o auto sa nekončí tankovaním kvalitného paliva