SME
Streda, 22. september, 2021 | Meniny má MóricKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Stavebné pozemky s dobrou dostupnosťou do centra konečne na trhu

Po projektoch pozemkov v okrajových častiach Bratislavy sa trh dočkal ponuky pozemkov v širšom centre mesta.

Po dlhšom čase sa na realitnom trhu objavila ponuka, ktorá zahŕňa predaj 22 stavebných pozemkov v širšom centre Bratislavy s výhľadom na mesto. Projekt Ahoj Briežky je tak v súčasnosti jediný projekt stavebných pozemkov v širšom centre Bratislavy pripravený na výstavbu individuálnych projektov rodinných domov.

Pozemky v štandardnej veľkosti
Rozlohou rozmanité pozemky sú určené na individuálnu zástavbu a majú ideálnu rozlohu na stavbu rodinného domu či vily. Ich veľkosť sa pohybuje od šiestich do jedenástich árov a budúcim majiteľom necháva voľnú ruku pri plánovaní nového bývania a umožňuje realizáciu rôznorodých projektov presne podľa predstáv majiteľa. „Dôležité pre budúcich kupcov je najmä skutočnosť, že všetky inžinierske siete sú dotiahnuté priamo na pozemky, ku ktorým vedie nová prístupová komunikácia,“ hovorí konateľ spoločnosti ROVENA SK Michal Bojsza. Pokojný areál bude ponúkať aj komunitné centrum pre deti. Projekt Ahoj Briežky leží na hranici Koliby a novomestskej lokality Ahoj.

Ceny pozemkov príjemne prekvapili
„Bratislava sa konečne dočkala projektu, ktorý ponúka atraktívne pozemky v širšom centre mesta. Očakávame preto, že projekt bude veľmi žiadaný. Je to v súčasnosti jediná ponuka pozemkov na bratislavskom realitnom trhu, ktorá spĺňa požiadavky aj náročnejších klientov,“ uznáva odborník z realitnej oblasti.

Každý pozemok je prístupný novovybudovanou cestou a vybavený prípojkou na verejný vodovod, verejnú kanalizáciu, elektrickú sieť aj optickú dátovú sieť. Ceny pozemkov sú rôzne. Pohybujú sa už od 289-tisíc Eur a závisia od veľkosti, čo je v tejto časti Bratislavy veľmi príjemná cena. Výhľad na panorámu mesta, široké možnosti rekreácie a športu, či komplexne rozvinutá infraštruktúra mestskej časti Nové Mesto - tieto prednosti zaraďujú lokalitu medzi najvyhľadávanejšie a najžiadanejšie miesta na bývanie v Bratislave.

Výhody lokality
Budúca moderná vilová štvrť Ahoj Briežky má vynikajúcu dostupnosť do centra mesta Sliačskou ulicou, ktorá sa kolmo pripája na Račiansku ulicu. V blízkosti pozemkov sú škôlky, školy, obchody a všetka potrebná občianska vybavenosť. Z druhej strany súkromného areálu sa nachádza nedotknutá príroda bratislavského lesoparku. „Ahoj Briežky bude vyhovovať najmä rodinám, ktoré si plánujú bývanie v blízkosti centra mesta, ale pritom chcú žiť aj v blízkosti prírody, prechádzať sa v lese, ktorý je vzdialený len pár minút od projektu, či využívať miestne cyklotrasy na svahoch Malých Karpát,“ uvádza hlavné benefity M. Bojsza.

Benefity kúpenia pozemku v širšom centre Bratislavy:

  • Vyhnete sa zápcham, ktoré idú do centra zo všetkých smerov
  • Z terasy máte krásne výhľady na mesto alebo do lesa
  • Bezpečne sa dostanete na priľahlé turistické chodníky a cyklotrasy
  • Dáte deťom pocit, aký poznáte z detstva, že môžu pokojne vybehnúť na ulicu a pohrať sa

Záujemcovia o pozemok sa môžu informovať v Centre realít na Vajnorskej 98/A v Bratislave a na webovej stránke projektu www.ahojbriezky.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ohorky sú jeden z najrozšírenejších odpadov obsahujúcich plasty.


INZERCIA 7 h

Peter Ďuriš, Master Blender Karpatské brandy


INZERCIA 7 h

Už v sobotu 25. septembra si pripomenieme Svetový deň lekárnikov.


16 h
Skryť Zatvoriť reklamu