SME
Utorok, 28. jún, 2022 | Meniny má Beáta

Moderné, nízkoenergetické a zdravé bývanie s prírodou na dosah

Aj takto by sme mohli opísať výnimočný projekt situovaný v modernej a občanmi obľúbenej časti centra mesta Snina.

Aj takto by sme mohli opísať výnimočný projekt situovaný v modernej a občanmi obľúbenej časti centra mesta Snina. Celý projekt vznikol z myšlienky zachovať pôvodnú budovu hotela Vihorlat, ktorá k Snine neodmysliteľne patrí a zároveň jej dať nový, svieži, moderný vzhľad, prerobiť ju na bytový komplex a znova tak naplno využiť jej potenciál.

Bývanie v bytovom komplexe Vihorlat so sebou prináša hneď niekoľko skvelých a hlavne praktických výhod. Okrem peších vzdialeností ku všetkým dôležitým inštitúciám tu nájdete aj širokú občiansku vybavenosť služieb a obchodov, bohaté športové aktivity či kultúrne príležitosti. Výhodou je aj výborná dostupnosť vlakovej či autobusovej dopravy, ako aj nákupná zóna, ktorá bude súčasťou komplexu. Rodiny s deťmi tiež poteší blízkosť detských ihrísk, parkov, materských škôl či gymnázia.

Jedinečnosť projektu spočíva v tom, že použité materiály, postupy a technológie obyvateľom podstatne ušetria náklady na samotné bývanie. V porovnaní s bytmi v bežných bytových domoch v Snine až do výšky 30%. Úsporu nákladov sa nám podarilo dosiahnuť vďaka kvalitnému zatepleniu budovy, použitým materiálom a kvalitným plastovým oknám, ktoré v spojení s balkónmi krásne dotvárajú architektúru celej budovy. K štandardu bytov patria tiež bezpečnostné vstupné dvere. Urobili sme maximum preto, aby boli byty čo najvýhodnejšie pre samotných obyvateľov a aby s nimi boli budúci obyvatelia spokojní nielen bezprostredne po nasťahovaní sa, ale aj dlho po ňom. Preto myšlienka zdravého a úsporného bývania je u nás na prvom mieste a veríme, že budúci obyvatelia tiež ocenia kvalitu a ekologické riešenia bytov.

Bytový komplex ponúka spolu 63 nízkoenergetických bytov na 7 nadzemných podlažiach. Vyberať si môžete z dvoj alebo trojizbových bytov s rôznou dispozíciou o výmere 51m² až 87m², takže na svoje si príde naozaj každý. V cene bytu je aj samostatná pivničná kobka. Už teraz si môžete výhodne zarezervovať svoj nový byt, ktorý najviac vyhovuje vašim požiadavkám. Na váš nový domov vám stačí len 20% z ceny bytu a zvyšok po budúcoročnej kolaudácii.

A prečo by ste rozhodnutie ohľadom rezervácie bytu nemali dlho odkladať? Práve teraz, počas výstavby resp. rekonštrukcie bytov, máte jedinečnú šancu na klientskú zmenu, ktorou môžete upraviť byt podľa vašich predstáv a požiadaviek. A preto nás kontaktujte už dnes prostredníctvom jednoduchého formulára na našej webovej stránke www.bytyvihorlat.sk , aby ste si už budúci rok mohli vychutnávať kávu vo vašom novom byte.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


13 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 23 h

Primárnym zámerom je vybudovanie inteligentnej siete v strednej a východnej Európe.


INZERCIA 23 h
SkryťZatvoriť reklamu