SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Moderné, nízkoenergetické a zdravé bývanie s prírodou na dosah

Aj takto by sme mohli opísať výnimočný projekt situovaný v modernej a občanmi obľúbenej časti centra mesta Snina.

Aj takto by sme mohli opísať výnimočný projekt situovaný v modernej a občanmi obľúbenej časti centra mesta Snina. Celý projekt vznikol z myšlienky zachovať pôvodnú budovu hotela Vihorlat, ktorá k Snine neodmysliteľne patrí a zároveň jej dať nový, svieži, moderný vzhľad, prerobiť ju na bytový komplex a znova tak naplno využiť jej potenciál.

Bývanie v bytovom komplexe Vihorlat so sebou prináša hneď niekoľko skvelých a hlavne praktických výhod. Okrem peších vzdialeností ku všetkým dôležitým inštitúciám tu nájdete aj širokú občiansku vybavenosť služieb a obchodov, bohaté športové aktivity či kultúrne príležitosti. Výhodou je aj výborná dostupnosť vlakovej či autobusovej dopravy, ako aj nákupná zóna, ktorá bude súčasťou komplexu. Rodiny s deťmi tiež poteší blízkosť detských ihrísk, parkov, materských škôl či gymnázia.

Jedinečnosť projektu spočíva v tom, že použité materiály, postupy a technológie obyvateľom podstatne ušetria náklady na samotné bývanie. V porovnaní s bytmi v bežných bytových domoch v Snine až do výšky 30%. Úsporu nákladov sa nám podarilo dosiahnuť vďaka kvalitnému zatepleniu budovy, použitým materiálom a kvalitným plastovým oknám, ktoré v spojení s balkónmi krásne dotvárajú architektúru celej budovy. K štandardu bytov patria tiež bezpečnostné vstupné dvere. Urobili sme maximum preto, aby boli byty čo najvýhodnejšie pre samotných obyvateľov a aby s nimi boli budúci obyvatelia spokojní nielen bezprostredne po nasťahovaní sa, ale aj dlho po ňom. Preto myšlienka zdravého a úsporného bývania je u nás na prvom mieste a veríme, že budúci obyvatelia tiež ocenia kvalitu a ekologické riešenia bytov.

Bytový komplex ponúka spolu 63 nízkoenergetických bytov na 7 nadzemných podlažiach. Vyberať si môžete z dvoj alebo trojizbových bytov s rôznou dispozíciou o výmere 51m² až 87m², takže na svoje si príde naozaj každý. V cene bytu je aj samostatná pivničná kobka. Už teraz si môžete výhodne zarezervovať svoj nový byt, ktorý najviac vyhovuje vašim požiadavkám. Na váš nový domov vám stačí len 20% z ceny bytu a zvyšok po budúcoročnej kolaudácii.

A prečo by ste rozhodnutie ohľadom rezervácie bytu nemali dlho odkladať? Práve teraz, počas výstavby resp. rekonštrukcie bytov, máte jedinečnú šancu na klientskú zmenu, ktorou môžete upraviť byt podľa vašich predstáv a požiadaviek. A preto nás kontaktujte už dnes prostredníctvom jednoduchého formulára na našej webovej stránke www.bytyvihorlat.sk , aby ste si už budúci rok mohli vychutnávať kávu vo vašom novom byte.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky

Stojí za ňou brandingová agentúra GALTON Brands

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.