SME
Štvrtok, 3. december, 2020 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Firma BONATO oddlžila svojich klientov v sume 100 000 000 Eur

Spoločnosť, ktorá pomáha ľuďom s dlhmi.

Oddlžovacia spoločnosť BONATO s.r.o. minulý týždeň dosiahla významný míľnik. Po siedmych rokoch jej pôsobenia sa jej podarilo prejsť cez hranicu 100 000 000 Eur, ktorá predstavuje hodnotu oddlžených peňazí svojich klientov. A tým to zďaleka nekončí.

Spoločnosť BONATO, ktorá je expertom v oblasti oddlženia, si môže pripísať k svojim úspechom ďalší významný bod. Minulý týždeň bol prekonaný míľnik, kedy spoločnosť počas svojho sedem ročného pôsobenia pomohla viac ako 5 300 klientom zbaviť sa dlhov vo výške sto miliónov Eur.

"Cesta k tomuto číslu nebola ľahká, ale jej výsledky sú veľmi povzbudivé. Viac ako 1700 našich klientov je v tento moment úplne bez dlhov a cez 2000 klientov má oddlženie schválené a budú úplne oddlžení. Tým ale naša práca zďaleka nekončí. Momentálne spravujeme záväzky pre ďalších viac ako 1500 klientov. "Povedala Vladimíra Valentová, zástupkyňa riaditeľa.

Úspechy, ktoré motivujú vpred

Pozrite sa s nami na tri najnovšie právne úspechy tejto spoločnosti. Začali by sme spokojným klientom pánom Jánom, ktorému sa podarilo po roku a pol súdnych sporov so spoločnosťou Profi Credit Slovakia získať sumu 1 147,48 Eur za bezdôvodné obohatenie, svoju radosť a dojmy po vypočutí tejto skvelej správy neskrýval.

K ďalšiemu úspechu spoločnosti patrí prípad z marca tohto roka, kde sa na okresnom súde spoločnosť Home Credit Slovakia domáhala dlžnej sumy 4 147 Eur s príslušenstvom. "Žalobu súd zamietol, a klientovi sme tak s radosťou pomohli ušetriť celú vymáhanú sumu." Povedala Vladimíra Valentová

V súdnom konaní vedenom na Okresnom sude Nitra sa inkasná spoločnosť Intrum Slovakia, domáhala od ich klienta dlžnej sumy vo výške 9587, 74 Eur. Klientovi v tejto neľahkej životnej situácii pomohli a Okresný súd Nitra žalobný návrh zamietol v celom rozsahu. Vďaka ich pomoci tak klientovi ušetrili spolu s príslušenstvom pohľadávky, viac ako 10 000 Eur.

A na záver odkaz pre všetkých, ktorých trápia dlhy

Nenechajte sa prevalcovať problémami a starosťami s nedostatkom peňazí. BONATO patrí k najúspešnejším firmám v oblasti oddlžovania fyzických osôb. Zároveň je aj držiteľom certifikátu Dôveryhodná firma v roku 2019. Sledovať ich môžete na Facebooku, Youtube, Instagrame, Twitteri a LinkedIn. Pomôžu aj Vám! Dohodnite si nezáväznú schôdzku úplne zadarmo a prenechajte im svoje starosti. Môžete volať na bezplatnú linku oddlžovacej pomoci na čísle 0800 221 331 a informovať sa o ich službách.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €

Mať výborný zrak je snom asi každého človeka s okuliarmi.

Tlačové správy

Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?

VÚB ako prvá banka na Slovensku zavádza takzvaný “smart work”.

Tlačové správy

Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS

Vďaka bezplatnej SMS notifikácii budete vedieť, že ZSD už pracuje na obnovení dodávky elektriny.