SME
Pondelok, 20. január, 2020 | Meniny má Dalibor
INZERCIA

Vieme kto vám dá garanciu doručenia zásielky do Vianoc

Chcete zaslať balík do zahraničia a mať istotu, že dorazí do Vianoc? Zvoľte služby, ktoré zaručia dodanie včas.

Predvianočné obdobie a koniec roka obecne považujeme za najviac hektické obdobie v roku. Okrem tradičných predvianočných príprav, ktoré stoja veľa času úsilia, býva obvykle po pracovnej stránke to najvyťaženejšie. V duchu bilancií, uzávierok a plánovania budúceho kvartálu či roku. I preto sa často stane, že plánovanie darčekov príde na radu až na poslednú chvíľu. Môže byť i nutné niektoré z nich dodať zo zahraničia či naopak prepraviť zo Slovenska. Nemáte absolútne kapacitu tráviť čas vo fronte u niektorých prepážok kuriernej služby. Môžete naviac zistiť, že kapacity zasielkových firiem sú plné a žiadna z nich nie je schopná garantovať dodanie do Vianoc. Overili sme za vás, ktorá spoločnosť dokáže doručiť balík naozaj včas, navyše za výhodné ceny.

Akú službu zvoliť?

Napríklad služba Balík do zahraničia splňuje hore uvedené kritéria a garancia doručenia do Vianoc je u nich istá. Zásielky expeduje do 220 krajín sveta, ponúka naviac jednu z najnižších cien na slovenskom trhu. Vďaka tomu, že balíky rozosiela v tisícových nákladoch, dokáže ponúknuť výrazne výhodnejšie ceny v porovnaní s konkurenciou alebo priamymi dopravcami.

Doručenie i pred Vianocami už do druhého dňa!

Doba doručenia je u nich garantovaná vďaka dopredu zazmluvneným kapacitám s najväčšími prepravnými spoločnosťami . Po Európe je u služby expres garantovaný termín doručenia hneď nasledujúci deň. U ostatných krajín sveta sa jedná o dobu doručenia do štyroch dní.

Cenu zistíte pred objednaním jednoducho

Na stránkach Balík do zahraničia jednoducho v online kalkulačke zistíte cenu zvolenej služby. Tu si tiež vyberiete, či máte záujem o službu Standard alebo Expres – podľa urgencie balíku. Po prevzatí balíku kurierom, získate ihneď sledovacie číslo, vďaka ktorému budete pohodlne kontrolovať cestu zásielky od vás až k príjemcovi a jednoducho i online prípadne informovať adresáta.

Poistenie je samozrejmosťou

Balík do zahraničia poskytuje zdarma poistenie do hodnoty 100€. U zásielok s vyššou hodnotou vymeria poistné vo výške 2% hodnoty. Službu pohodlne zaplatíte v hotovosti alebo platobnou kartou.

Neriskujte pred Vianocami a zvoľte overenú spoľahlivú kuriernu službu, ktorá vašu zásielku prepraví nielen za výhodnú cenu, ale predovšetkým včas, ktorý potrebujete. To pred Vianocami oceníte najviac.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 miliónov čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Kúpeľný park Kováčová spustil predaj nových pozemkov

V malebnej obci blízko Zvolena a Banskej Bystrice môžete získať atraktívne pozemky pre svoj nový idylický domov. Už od 80 €/m2.

Tlačové správy

Kúpeľný park Kováčová spustil predaj nových pozemkov

V malebnej obci blízko Banskej Bystrice a Zvolena môžete získať atraktívne pozemky pre svoj nový idylický domov. Už od 80 €/m2.

Tlačové správy

Noerr advise NEI on acquisition of Kinex

This is further evidence of Noerr building a strong regional M&A force, after years of developing its M&A practice in Slovakia.