SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kaufland v Ľuboticiach otvára prvú predajňu so zelenou strechou

Už 70. prevádzka Kauflandu na Slovensku bude otvorená 27. februára v Ľuboticiach na Bardejovskej ulici.

Už 70. prevádzka Kauflandu na Slovensku bude otvorená 27. februára v Ľuboticiach na Bardejovskej ulici. Prináša široký výber potravín vrátane slovenských či regionálnych produktov za výhodné ceny, a to všetko pod zelenou strechou.

Kaufland v Ľuboticiach pri Prešove poskytne svojim zákazníkom príjemný zážitok z nakupovania. Návštevníkov privíta otvorený priestor, takzvaný openmall, s farebne odlíšenými oddeleniami a piktogramami, vďaka ktorým vpredajni rýchlo nájdu všetko, čo potrebujú. Hneď pri vstupe sa nachádza oddelenie čerstvého ovocia a zeleniny, pre tých najuponáhľanejších je pripravený regál rýchleho občerstvenia a nechýbajú ani samoobslužné pokladne. V priestore novej prevádzky sa nachádza aj lekáreň, predajňa tabakových výrobkov a predajňa občerstvenia.

Kaufland okrem čerstvého tovaru ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinových a nepotravinových privátnych značiek, výrobkov slovenského pôvodu a značkových produktov. Na svoje si prídu aj vegáni a vegetariáni, ako aj zákazníci, ktorých trápia problémy s intoleranciou gluténu alebo laktózy.

„V Ľuboticiach pri Prešove pribudla ďalšia naša prevádzka. Veríme, že k nám prídu aj noví zákazníci a jednoducho u nás nájdu všetko, čo potrebujú. Okrem toho sa pri našej predajni nachádza aj detské ihrisko, ktoré prinesie do života miestnych ďalšie možnosti. Zároveň bude slúžiť zákazníkom a ich ratolestiam pre nové oživenie ich pravidelných nákupov,“ uviedla Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.

V deň otvorenia, vo štvrtok 27. februára, môžu zákazníci priamo v predajni vyhrať zaujímavé ceny. Od 17:00 ich moderátor Marcel Forgáč prevedie súťažou v rýchlovarení.

Kaufland myslí okrem komfortného a jednoduchého nákupu zákazníkov aj na ekologickú zodpovednosť.„Nová prevádzka v Ľuboticiach je výnimočná tým, že ako naša prvá na Slovenskubude mať strechu pokrytú rastlinami,“ uvádza ďalej Lucia Langová. Takéto zelené strechy sú populárnou formou rozšírenia zelene v mestách a prispievajú k okysličovaniu mestského vzduchu.

Navyše predajňa využíva systém rekuperácie, ktorý výrazne šetrí spotrebu energie, a tak aj prírodné zdroje. V praxi to znamená, že na vykurovanie svojich prevádzok využíva Kaufland namiesto palív ako vykurovací olej, plyn alebo drevo takmer výlučne odpadové teplo z chladiacich regálov. Energetickú úsporu prináša aj používanie výlučne LED osvetlenia a pri predajni sa nachádza aj elektronabíjačka pre autá.

Celková rozloha areálu predajne s veľkosťou takmer dvoch futbalových ihrísk (20 130 m2) poskytne štedrý priestor aj na parkovanie. Vďaka svojmu umiestneniu je výborne a rýchlo dostupná aj pre obyvateľov z priľahlých obcí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Videobanking. Nová éra bankovania je tu

To, čo sa ešte pred rokom mohlo zdať ako scéna zo sci-fi, je dnes realitou.

Tlačové správy

Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce

Aktuálna situácia môže viesť k demotivácii aj prokrastinácii v práci. Čo robiť, aby sa to nestalo vám alebo vašim zamestnancom?

Tlačové správy

Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020

Celkový trh s uvedenými vozidlami tak poklesol o takmer 25% oproti roku 2019.