SME
Pondelok, 30. marec, 2020 | Meniny má Vieroslava
INZERCIA

Kaufland v Ľuboticiach otvára prvú predajňu so zelenou strechou

Už 70. prevádzka Kauflandu na Slovensku bude otvorená 27. februára v Ľuboticiach na Bardejovskej ulici.

Už 70. prevádzka Kauflandu na Slovensku bude otvorená 27. februára v Ľuboticiach na Bardejovskej ulici. Prináša široký výber potravín vrátane slovenských či regionálnych produktov za výhodné ceny, a to všetko pod zelenou strechou.

Kaufland v Ľuboticiach pri Prešove poskytne svojim zákazníkom príjemný zážitok z nakupovania. Návštevníkov privíta otvorený priestor, takzvaný openmall, s farebne odlíšenými oddeleniami a piktogramami, vďaka ktorým vpredajni rýchlo nájdu všetko, čo potrebujú. Hneď pri vstupe sa nachádza oddelenie čerstvého ovocia a zeleniny, pre tých najuponáhľanejších je pripravený regál rýchleho občerstvenia a nechýbajú ani samoobslužné pokladne. V priestore novej prevádzky sa nachádza aj lekáreň, predajňa tabakových výrobkov a predajňa občerstvenia.

Kaufland okrem čerstvého tovaru ponúka svojim zákazníkom široký sortiment potravinových a nepotravinových privátnych značiek, výrobkov slovenského pôvodu a značkových produktov. Na svoje si prídu aj vegáni a vegetariáni, ako aj zákazníci, ktorých trápia problémy s intoleranciou gluténu alebo laktózy.

„V Ľuboticiach pri Prešove pribudla ďalšia naša prevádzka. Veríme, že k nám prídu aj noví zákazníci a jednoducho u nás nájdu všetko, čo potrebujú. Okrem toho sa pri našej predajni nachádza aj detské ihrisko, ktoré prinesie do života miestnych ďalšie možnosti. Zároveň bude slúžiť zákazníkom a ich ratolestiam pre nové oživenie ich pravidelných nákupov,“ uviedla Lucia Langová, hovorkyňa spoločnosti Kaufland.

V deň otvorenia, vo štvrtok 27. februára, môžu zákazníci priamo v predajni vyhrať zaujímavé ceny. Od 17:00 ich moderátor Marcel Forgáč prevedie súťažou v rýchlovarení.

Kaufland myslí okrem komfortného a jednoduchého nákupu zákazníkov aj na ekologickú zodpovednosť.„Nová prevádzka v Ľuboticiach je výnimočná tým, že ako naša prvá na Slovenskubude mať strechu pokrytú rastlinami,“ uvádza ďalej Lucia Langová. Takéto zelené strechy sú populárnou formou rozšírenia zelene v mestách a prispievajú k okysličovaniu mestského vzduchu.

Navyše predajňa využíva systém rekuperácie, ktorý výrazne šetrí spotrebu energie, a tak aj prírodné zdroje. V praxi to znamená, že na vykurovanie svojich prevádzok využíva Kaufland namiesto palív ako vykurovací olej, plyn alebo drevo takmer výlučne odpadové teplo z chladiacich regálov. Energetickú úsporu prináša aj používanie výlučne LED osvetlenia a pri predajni sa nachádza aj elektronabíjačka pre autá.

Celková rozloha areálu predajne s veľkosťou takmer dvoch futbalových ihrísk (20 130 m2) poskytne štedrý priestor aj na parkovanie. Vďaka svojmu umiestneniu je výborne a rýchlo dostupná aj pre obyvateľov z priľahlých obcí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Bude dobre!

Firmy a dokonca aj jednotlivci sa zomkli, aby si navzájom pomohli prekonať toto neľahké obdobie.

Tlačové správy

V pôrodnici v Šaci sa rodí stále viac detí

V pôrodnici Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica, člen skupiny AGEL, sa v tomto roku narodilo už 436 bábätiek.

Tlačové správy

Chic, fully-equipped offices in prime Bratislava locations

Book a tour of these trendy offices in Eurovea or Zuckermandel and enjoy a FREE 2 HOURS in our meeting rooms.