SME
Nedeľa, 29. marec, 2020 | Meniny má Miroslav
INZERCIA

Modrá je dobrá. Článok IBA pre ženy

Prehliadkové móla a butiky túto sezónu doslova plávajú v mori modrej farby. Čistej, chladivej a upokojujúcej.

(Zdroj: ALOve)

Ak sa do modrej farby túžite ponoriť aj vy, urobte to noblesne a zvoľte nadčasový šperk.

Modrý drahokam

Klasická modrá farba sa nosí výborne. Pristane blondínkam aj brunetkám. Modrú však môžete nosiť aj priamo na šperku. Drahokamy ako zafír, akvamarín alebo obľúbený tanzanit pritiahnu pohľady hlbokou krásou. Navyše pôsobia upokojujúco a podporujú meditácie, takže sú ako stvorené pre ľudí, ktorí sa ťažko odpútavajú od pracovných povinností.

Potešiť svoje zmysly modrým kamienkom môžete so značkouALOve, ktorá prináša nádherné šperky s farebnými drahokamami. Nová kolekcia Princess už na vás čaká v premiére v bratislavských butikoch a aktualizované sú aj iné ALOve rady.

Na modrej šnúrke

Ste skôr fanúšik jemnejších alebo puristických kúskov? Potom úplne stačí, ak šperk ozvláštnite trendovou modrou šnúrkou. Takou, aká sa vyníma na náramku Love Message od ALOve. Aj tento náramok zdobia diamanty, aj napriek tomu pôsobí veľmi mladistvo, moderne a čo je najdôležitejšie, je dostupný.

Moc symbolov

Modrá je farba nebies. Miesta, na ktoré sa upíname, keď potrebujeme pomoc. Svoj vlastný kúsok nebies môžete nosiť stále pri sebe v podobe šperku v tvare anjelskeho kríla. Náhrdelník s diamantomHeaven Wing tak nebude len sezónnym výstrelkom, ale aj vašim ochranným amuletom, na ktorý sa vždy môžete spoľahnúť. Drobný vsadený diamant vám bude pripomínať, že ste v dobrých rukách. Každá žena si predsa zaslúži diamant, aj keď malý.

Viac inšpirácií nájdete na alove.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,5 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Najčítanejšie správy na SME

Najčítanejšie správy na SME

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Pravda o kamerách do auta - reportáž serveru Volant.TV

Ako to v skutočnosti je na Slovensku s týmito zariadeniami? Sú legálne? Uznávajú ich poisťovne? Popátral som a odpovede sú tu:

Pravda o kamerách do auta - reportáž serveru Volant.TV
Tlačové správy

Ako na daň z príjmu z predaja nehnuteľnosti?

Bližšie informácie týkajúce sa daňového priznania a jeho odkladu na 30. jún 2020, z dôvodu pandémie, nájdete v tomto článku.

Tlačové správy

Ako postupovať pri dani z príjmu z prenájmu nehnuteľností?

Prenajali ste v roku 2019 nehnuteľnosť? Kedy podať daňové priznanie vzhľadom na momentálnu situáciu ohľadom pandémie koronavírusu?