SME
Nedeľa, 26. jún, 2022 | Meniny má Adriána

Pozor na nákazu v aute! Takto sa jej vyhnete

Volkswagen pripravil inštruktážne video, ako si vydezinfikovať auto.

Mnohí ho považujú za bezpečné miesto, ale vírus si doňho môžete zaniesť aj vy.

Len si predstavte, koľkých predmetov sa denne dotknete. Verejné zábradlia, nákupné košíky, tovar v obchodoch, ale aj tankovacia pištoľ na čerpacej stanici... Nákaza sa môže nachádzať kdekoľvek. Následne sadnete do svojho auta všetko, čo máte na rukách, si veziete so sebou v malom uzavretom priestore.

Volkswagen preto pripravil pre všetkých majiteľov áut a šoférov inštruktážne video, kde sa dozviete, ako a čím si vydezinfikovať auto. Nájdete v ňom všetky dôležité body, ktoré by ste nemali vynechať, aby ste sa v aute nemuseli báť nákazy. Návod na dezinfekciu auta nájdete aj online na vynovenom volkswagenblogu. Viezli ste niekoho chorého? V tom prípade je najlepšie zájsť do servisu a nechať auto vydezinfikovať ozónom. Ten zničí nákazu v každom záhybe auta, ako aj hlboko v jeho textíliách.

Ak vás zaujalo, že v tomto období spomíname servis, nemusíte sa báť. Sieť autorizovaných servisov Volkswagen funguje síce v špeciálnom režime, kde si treba ideálne najprv telefonicky preveriť termín a dostupnosť požadovanej služby, avšak mobilita klientov Volkswagenu je prvoradá. Bližšie informácie o servisoch a ich kontaktných údajoch nájdete TU.

Dokonca si môžete kúpiť aj nové auto. Predajcovia Volkswagenu síce majú momentálne home office, ale sú dostupní na telefóne či cez e-mail a veľmi radi vám pomôžu. Za pozornosť stojí najmä široký výber skladových vozidiel, pričom na niektoré z nich sa vzťahujú naozaj atraktívne bonusy vo výške do 3 500 €. Kompletnú ponuku skladových vozidiel nájdete TU. Ak preferujete video pred článkom, tu nájdete všetky informácie v podobe videa.

Želáme vám aj vašim blízkym pevné zdravie!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Prerastená tráva, veľký pozemok, svahovitý terén. Takéto podmienky nezvládne akákoľvek kosačka, no s bubnovou to bude hračka.


INZERCIA 24. jún

V Základnej škole na Drábovej ulici sa bude od budúceho roka vzdelávať 41 zdravotne znevýhodnených detí.


24. jún

Vyjadril sa prednosta Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Peter Polan, PhD., MPH


24. jún
SkryťZatvoriť reklamu