SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Potrebujete predávať online? Všetko vybavíte z domu za pár dní

Mnohé firmy nie sú na online predaj zatiaľ vôbec pripravené.

Ako ukazujú dáta za platby klientov Slovenskej sporiteľne, ľudia vo veľkom prestali navštevovať obchody a nákupy sa presunuli do e-shopov. Platby v obchodoch klesli medziročne v marci o takmer 90 %! Mnohé obchody, ktoré musia byť zatvorené, nevedia poskytovať svoje služby alebo tovar cez internet. Zároveň však existujú mnohé firmy, ktoré to vedia, zákazníci im ale nevedia platiť, lebo nemajú platobné terminály či brány, o e-shope nehovoriac.

Máte kamennú predajňu s čerpadlami, hadicami či radiátormi, ale cez internet nepredávate. Kvôli koronavírusu ale bez takého predaja neprežijete. Svoj tovar viete poslať poštou či kuriérom, ale čo s platením? Alebo organizujete vzdelávacie semináre a doteraz ste brali len platby v hotovosti. Zrušíte firmu, ale prejdete na online vzdelávanie a umožníte svojim študentom platiť kartou? Oba problémy sú skutočnými príbehmi slovenských firiem a v oboch prípadoch mali vytvorenú platobnú bránu za pár dní. Stačilo osloviť Slovenskú sporiteľňu.

„Sme najväčšou retailovou a digitálnou bankou na Slovensku. Zároveň sme bankou aj pre podnikanie a biznis. Našim cieľom v týchto náročných dňoch je pomôcť firmám a podnikateľom znovu naštartovať ich podnikanie a zachrániť ich príjmy vďaka online predaju a bezhotovostnému plateniu. Som preto rada, že sme spolu s našim partnerom Global Payments pripravili niekoľko užitočných e-riešení pre firmy aj podnikateľov, ktoré im pomôžu aj dnes predávať,“ vraví Martina Zrníková, ktorá je v Slovenskej sporiteľne zodpovedná za biznis účty.

E-riešenia Slovenskej sporiteľne:
• Platobný POS terminál na 3 mesiace zdarma, umožňuje rýchle prijatie bezhotovostných platieb, bez kontaktu s hotovosťou.
• Platobný POS terminál s eKasou – prijímate karty aj registrujte tržby na jednom zariadení.
• E-commerce – najlepšia platobná brána pre váš e-shop.
• Easy2sell – predaj na sociálnych sieťach, na 3 mesiace úplne zadarmo.
• E-riešenia môžu využívať aj firemní klienti, ktorí využívajú Georgea.
• Viac informácií na https://www.slsp.sk/sk/biznis/globalpayments

Okrem toho môžete získať aj biznis účet v sporiteľni na jeden rok zadarmo. K nemu aj elektronické bankovníctvo Business24, ktoré je vyvinuté špeciálne pre potreby firiem a podnikateľov, vrátane jedinej mobilnej bankovej aplikácie pre firemných klientov, ktorá je k dispozícií od januára tohto roka. Na jej vývoji sa podieľali aj niekoľkí vybraní klienti.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon

Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon pre Slovensko a Českú republiku v segmente dioptrických skiel.

Tlačové správy

Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie

Nečakané rozšírenie koronavírusu postavilo populáciu a taktiež rôzne priemyselné odvetvia pred výzvy v mnohých oblastiach života.

Tlačové správy

SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov

Rok 2020 bol pre spravodajstvo SME.sk rekordný z hľadiska viacerých parametrov.