SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

IVECO Daily odolné ako nákladiak, ovládateľné ako dodávka!

IVECO Daily je oveľa viac než dodávkové vozidlo. Je to revolúcia v podnikaní!

IVECO Daily prichádza s konkrétnymi profesionálnymi riešeniami, ktoré spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vozidlá IVECO Daily sú známe mimoriadne odolným rámovým podvozkom, výbornou spoľahlivosťou a úspornými ekologickými motormi. Odolné ako nákladiak, ovládateľné ako dodávka!

IVECO Daily s najväčšou prípustnou celkovou hmotnosťou 3,5 t patrí medzi najpredávanejšie dodávky a ľahké úžitkové vozidlá v SR. Táto nová, už šiesta generácia vozidiel ponúka jedno z najlepších riešení vo svojej kategórii, v rámci prepravnej kapacity. Vo svojej triede disponuje najväčšími objemami nákladového priestoru, a to až 19,6 m3 (s dvojmontážou kolies).

Tvrdú prácu a ťažký náklad hravo zvládne zadná náprava inšpirovaná nákladiakmi. Pevnosť konštrukcie garantuje podvozok s rebrinovým rámom, ktorý vydrží aj veľkú záťaž a umožňuje širokú variabilitu nadstavieb. Je tak ideálnym riešením pre dopravu, nech už podnikáte v akomkoľvek odbore. IVECO Daily poskytuje výkon a udržateľnosť, ktoré idú ruka v ruke s nízkou spotrebou paliva a nízkymi celkovými nákladmi na vlastníctvo. Spoľahlivé turbodieselové motory s objemami 2,3 l a 3,0 l s výkonom až 210 koní (3,0 l motor), v kombinácii s automatickou prevodovkou Hi Matic prinášajú až 10 % úsporu paliva v mestách. Nové turbodúchadlo e-VGT s meniteľnou geometriou reaguje rýchlejšie a presnejšie. Ďalšou výhodou vozidiel Daily sú o 10 % nižšie náklady na údržbu oproti predchádzajúcemu modelu.

IVECO Daily je ľahko ovládateľné pomocou elektrického posilňovača riadenia, ktorý je veľmi presný a uľahčuje riadenie v rušných uliciach mesta a vy si tak budete môcť vychutnať zážitok z jazdy. Dodávka je v ponuke aj so zväčšenou olejovou vaňou, ktorá ušetrí 3 % nákladov na údržbu pri jazdení v mestách. Nové pneumatiky s extra nízkym odporom Michelin Agilis 3, vyvinuté špeciálne pre vozidlá IVECO Daily, zaistia dlhotrvajúci výkon a bezpečnosť počas brzdenia na mokrých vozovkách, a to po celú dobu životnosti.

S dodávkou IVECO Daily sa nemusíte báť čeliť nástrahám dennej mestskej dopravy. Užite si bezpečné riadenie bez stresu, zatiaľ čo o zvyšok sa postará osemstupňová automatická prevodovka HI-MATIC.

Vozidlá IVECO Daily môžu byť vybavené celým radom pokročilých asistenčných systémov a ďalšími bezpečnostnými prvkami ako napríklad: AEBS a City Brake Pro, adaptívny tempomat alebo aktívny asistent jazdných pruhov, ktoré zlepšujú jazdné vlastnosti a doprajú tak náležitý komfort. Systémy asistovaného riadenia pomáhajú v ťažkých situáciách a znižujú výskyt nehôd až o 38 %. S novými technológiami vozidiel IVECO Daily sa budete môcť plne sústrediť na vašu prácu a v pohodlí si vychutnať zážitok z jazdy.

IVECO Daily nie je len výkonné a spoľahlivé, ale má aj štýl! Nový trojdielny nárazník, ráfiky kolies z ľahkých zliatin a LED svetlomety robia Daily fešákom medzi dodávkami. Navyše s novým menším volantom nastaviteľným v 2 smeroch sa budete cítiť pohodlne ako v osobnom aute.

IVECO Daily tiež zvyšuje latku v oblasti konektivity, otvára svet nových služieb, ktoré sú upravené na mieru predpokladanému využitiu vozidla. Je to nástroj poskytujúci celý rad služieb, ktoré nám umožňujú proaktívnejšie a efektívnejšie podporovať vaše podnikanie, minimalizovať prestoje a maximalizovať produktivitu. Sú to: Diagnostika na diaľku, bezdrôtová aktualizácia softvéru, rezervovanie servisných služieb prostredníctvom MYDAILY, údržba a servis vďaka monitorovaniu úloh a mnoho ďalšieho.

IVECO Daily predstavuje kompletné prepravné riešenie, ktoré je šité na mieru Vášmu podnikaniu.

Najnovšie teraz v akcii limitovaná edícia vozidiel Daily VAN ATAK v základnej výbave s rekordne nízkymi cenami!

Viac na https://www.kupiveco.sk/

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 13 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu