SME
Sobota, 20. august, 2022 | Meniny má Anabela

Nový portál Volvujem.sk je ako virtuálny showroom

Ponúka akciové vozidlá Volvo aj kompletné informácie o značke.

Portál Volvujem.sk poteší všetkých fanúšikov vozidiel značky Volvo. Na jednom mieste spája širokú ponuku skladových a jazdených automobilov za zvýhodnené ceny a všetky potrebné informácie zo sveta Volvo.

Najväčšou výhodou portálu je, že sa na ňom nachádzajú ponuky overených jazdených a skladových vozidiel značky Volvo za zvýhodnené ceny. Široká ponuka obsahuje kompletné informácie o vozidlách, výhodných zľavách, limitovaných akciách či možnostiach odpočtu DPH.

Návštevníci na portáli získajú tiež informácie o spôsoboch financovania a o osobnom servise, ktorý si tu môžu objednať online cez jednoduchý kontaktný formulár. Rovnako sa tu dá objednať na testovaciu jazdu.

Pri výbere testovacej jazdy si návštevník môže zvoliť typ vozidla, model a preferovaný dátum jazdy. Po odoslaní formulára sa mu ozve skúsený predajca, s ktorým doladí ďalšie potrebné detaily testovacej jazdy.

Portál pravidelne zverejňuje aj špeciálne akciové ponuky na vozidlá Volvo, značkové príslušenstvo či servisné služby. Návštevníkom prináša tiež novinky a praktické rady, ako postupovať pri starostlivosti o vozidlo Volvo.

Za vznikom portálu volvujem.sk stojí spoločnosť T.O.P. AUTO Bratislava, ktorá sa venuje predaju vozidiel Volvo na Slovensku už viac 25 rokov.

„Portál volvujem.sk vznikol s cieľom poskytnúť našim zákazníkom ucelený prehľad o značke Volvo. Nájdu tú všetko pod jednou strechou. Je to niečo virtuálny showroom, čiže klienti nemusia prísť ani do predajne a vieme všetko zabezpečiť online,” vysvetľuje Veronika Dudoňová, marketingová manažérka T.O.P. AUTO Bratislava.

Pre podnikateľov

Portál poskytuje výhodné riešenia aj pre firmy a podnikateľov. Špeciálna ponuka zahŕňa kompletnú výbavu vozového parku, služby vlastného predajcu, osobného technika, ako aj využitie zapožičania náhradných vozidiel. Firmy a podnikatelia na webe nájdu tiež dostupné informácie o možnostiach financovania a leasingu.

„Našim zákazníkom poskytujeme najlepší servis a prinášame jazdené a skladové vozidlá Volvo, ktoré sa vyznačujú najvyššou kvalitou a bezpečnosťou. Na volvujem.sk si môžu detailne pozrieť ponuku, objednať sa na testovaciu jazdu a zistiť viac o možnostiach financovania. Záleží nám na tom, aby sa ľahko a jednoducho orientovali a získali všetky informácie na jednom mieste,” dodala Veronika Dudoňová z T.O.P. AUTO Bratislava.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pripravené sú hodnotné ceny, tombola aj bohatý sprievodný program.


INZERCIA 12 h

50 percent áut, ktoré boli registrované pred embargom, je stále funkčných.


INZERCIA 19. aug

Hyundai chce spojiť ľudí v záujme trvalej udržateľnosti.


INZERCIA 19. aug
SkryťZatvoriť reklamu