SME
Streda, 28. júl, 2021 | Meniny má KrištofKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zabezpečujeme certifikované MBA programy

ISM Slovakia: vyberte si bakalárske, magisterské alebo inžinierske štúdium.

Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove do svojho vzdelávacieho portfólia vlani pridala inžiniersky študijný program zameraný na ekonomiku a manažment. Študenti môžu priamo v Prešove absolvovať plnohodnotné inžinierske vysokoškolské vzdelanie v programe Ekonomika a manažment v obchodnom podnikaní. Tento program nadväzuje na bakalársky program Medzinárodné podnikanie v obchode a službách.

Škola okrem inžinierskeho štúdia ponúka aj ďalšie študijné možnosti. Medzi bakalárske programy patria Sociálne služby a poradenstvo a Hospodárska a podnikateľská etika. Priamo na ne nadväzujú dva magisterské programy – Sociálne služby a poradenstvo a Etika vzťahov s verejnosťou a obchodný protokol. „Všetky programy zabezpečujeme v dennom i externom štúdiu. Každý si môže vybrať to, čo mu najviac vyhovuje a študovať v bezpečí na Slovensku,“ približuje Ing. Jozef Polačko, kancelár prvej súkromnej vysokej školy na východe.

Postgraduálne štúdium

Škola je však aktívna aj v celoživotnom vzdelávaní a zabezpečuje postgraduálne štúdium. Manažéri môžu v Prešove absolvovať prestížne manažérske štúdium Master of Business Administration (MBA), alebo postgraduálne právnické štúdium Master of Laws (LL. M.). „Tieto atraktívne programy prepájajú teóriu s praxou a absolventom prinášajú nové kariérne možnosti. Titul MBA je celosvetovo najprestížnejší, bežne používaný v manažérskej práci,“ vysvetľuje J. Polačko.

Programy MBA a LL.M. sú určené pre ľudí z praxe, ktorí majú ukončený minimálne prvý stupeň vysokoškolského vzdelania (Bc.). Študujú ich hlavne manažéri, ktorí chcú zlepšiť svoje manažérske schopnosti a zvýšiť svoju cenu na trhu práce.

Pre uchádzačov, ktorí majú ukončené magisterské štúdium, ISM Slovakia ponúka ešte jednu možnosť – akreditované rigorózne konanie v odboroch filozofia a sociálna práca. Znamená to, že po napísaní práce a vykonaní skúšok môže uchádzač získať akademický titul PhDr.

Certifikované MBA a LL.M.

Ako zdôrazňuje kancelár školy, „naše programy MBA a LL.M. sú certifikované spoločnosťou International Education Society (IES) so sídlom v Londýne. Táto spoločnosť bola založená v roku 1997 a stala sa významnou inštitúciou, ktorá sa špecializuje výlučne na certifikáciu vzdelávacích inštitúcií a ich vzdelávacích programov. Výsledkom certifikácie je stanovenie ratingu, ktorý zreteľne deklaruje kvalitatívnu úroveň inštitúcie. Hodnota ratingu je overovaná v pravidelnom intervale. Jedinečným výstupom certifikácie inštitúcie je medzinárodný certifikát pre absolventov. Tento certifikát môže získať každý absolvent, ktorý úspešne ukončí náš certifikovaný vzdelávací program.“

Štatistiky potvrdzujú značný kariérny posun u absolventov programu MBA. Až 94 % absolventov uvádza, že vďaka štúdiu sa posunuli o jednu a viac pozícií vo firemnej hierarchii, prípadne dostali ponuku na atraktívnejšie pracovné príležitosti. Získaním titulu MBA si viac ako polovica z nich dopomohla k zvýšeniu finančného ohodnotenia.

„MBA potvrdzuje nadobudnuté skúsenosti absolventov a posúva ich profesionálne ďalej. Počas jedného roka získajú znalosti, ktoré sú nenahraditeľné pre fungovanie v praxi. Štúdium ponúkame bezkonkurenčne najlacnejšie, snažili sme sa prispôsobiť možnostiam Slovenska,“ uzatvára Ing. Jozef Polačko.

Vysoká škola medzinárodného podnikania ISM Slovakia v Prešove pôsobí od roku 2005 ako prvá súkromná vysoká škola na východe Slovenska s nemeckým know-how. Doteraz jej brány opustilo približne 2 600 absolventov.

***

Prešov 21. mája 2020

Veronika Fitzeková

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Nemusíme dlho bádať, aby sme prišli na to, že strava postavená na čerstvých plodoch je tá najzdravšia.


4 h
Projekt na Šancovej.

Investičná skupina Proxenta získala do portfólia developerský projekt v Bratislave v blízkosti bratislavskej Hlavnej stanice.


6 h

Potreba zmeny životného štýlu na zníženie environmentálneho dopadu rezonuje v rôznych spoločenských a komunitných kruhoch.


7 h