SME
Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Sloboda v stavebníctve

Vyberte si zo širokej ponuky kvalitných stavebných materiálov.

Leier - stavebný materiál Leier - stavebný materiál (Zdroj: Leier Baustoffe SK)

Vďaka uvoľňovaniu opatrení sa aj stavebníctvo postupne oslobodzuje od koronakrízy a otvára možnosti všetkým tým, ktorí plánujú stavať dom a skrášľovať si záhradu. Karanténa na chvíľu zastavila čas, a tým poskytla priestor na preskúmanie alternatív, ktoré trh ponúka. Stačí si len vybrať tú, ktorá najviac vyhovuje vašim stavebným požiadavkám.

Výborné riešenie ponúka spoločnosť Leier Baustoffe SK, ktorá sa už roky venuje výrobe stavebných materiálov a ich inovácii. Spoločným znakom všetkých produktov Leier je okrem vysokej kvality založenej na poctivej výrobe, aj množstvo úžitkových výhod, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V ich ponuke nájdete všetok stavebný materiál na jednom mieste, čo značne zjednodušuje a tiež zefektívňuje celú stavbu domu. Okrem toho tiež podporujú ekologickú a udržateľnú výstavbu a využívajú ekologické postupy pri výrobe svojich produktov.

Jedným z veľmi obľúbených materiálov v ponuke je už rokmi preverená a stále veľmi populárna tehla. Vzhľadom na technologický vývoj má keramická tehla Leier vyspelé vlastnosti, ktoré dosahujú zníženie tepelných strát až o 80% v porovnaní s murivom z pálených tehál. Tehla si vypaľovaním udržiava pevnosť a stabilný rozmer, je nehorľavá a veľmi odolná voči fyzikálnym aj chemickým vplyvom. Kvalitne realizované tehlové domy ponúkajú zdravé bývanie, sú stabilné, bezpečné a majú prakticky neobmedzenú životnosť.

Ak však preferujete nové technológie, v ponuke nájdete aj inovatívny prírodný materiál Durisol. Jeho základnou surovinou je drevná štiepka, ku ktorej sa pridáva cement a voda. Následne sa celá zmes zušľachťuje mineralizačnými prísadami, ktoré spôsobujú, že tvarovky sú nehorľavé a odolné voči škodcom, plesniam i hnilobe. Sú tvarovo i farebne variabilné a dajú sa ľahko opracovať bez toho, aby stratili svoje vlastnosti. Ponúkajú rýchlu, jednoduchú či dokonca svojpomocnú realizáciu výstavby. Okrem praktických výhod majú však aj vynikajúce fyzikálne vlastnosti, vďaka čomu spĺňajú všetky požiadavky na kvalitné a zdravé bývanie.

Možnosť finančných úspor, výrazné skrátenie doby výstavby či tvarovú variabilnosť ponúkajú aj prefabrikované stenové prvky Leier. Každý panel je vyrobený osobitne s individuálnymi rozmerovými preferenciami, a to presne podľa potrieb zákazníka. Tieto steny majú veľmi široké využitie, a to na stavanie podzemných aj nadzemných častí budov, oporných múrov, pivničných stien, schodiskových ramien či dokonca stien výťahovej šachty. Pre stavbu veľkého domu či vily sú veľmi efektívnym a moderným riešením.

Ak ste sa už rozhodli, ktorý z týchto materiálov najviac vyhovuje vašim požiadavkám, čaká vás ďalší krok, a to je výber vhodného komína. Komínové systémy Leier znižujú nielen energetickú náročnosť pri vykurovaní, ale ich výhodou je tiež možnosť pripojiť rozličné druhy spotrebičov pre všetky typy palív. Vďaka technológii W3G sú odolné voči vyhoreniu sadzí a odolávajú vysokým teplotám. V komínoch sa využívajú moderné šamotové vložky, ktoré vykazujú vysokú odolnosť voči agresívnym látkam i korózii, a tým garantujú dlhú životnosť a spoľahlivosť.

Na záver už chýba len podčiarknuť finálny dojem stavby a skrášliť okolie či záhradu domu. Na to sa hodia záhradné prvky KAISERSTEIN, ktoré využívajú modernú technológiu v spojení s tradičným ručným opracovaním. Dlažby i platne ponúkajú široké spektrum farieb, tvarov, ale i povrchových prevedení. Výber je len na vás a ponuka je naozaj široká. Už sa nemusíte obmedzovať, jednoducho robte všetko, čo si vysnívate a Leier vám na to dodá materiál, ktorý potrebujete.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3

831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

www.durisoltvarovky.sk

leier@leier.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro

Náklady bude už čoskoro možné rozúčtovať aj pomocou aplikácií ako Messenger či WhatsApp.

Tlačové správy

Zelená Bratislava

Vyvetrajte si hlavu v jednom z najzelenších hlavných miest na svete.

Tlačové správy

Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?

Tím FortiGuard Labs zaznamenal značný nárast bezpečnostných hrozieb počas pandémie.