SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Je lepšie vyberať zásnubný prsteň vo dvojici, alebo tajne?

Vyberanie zásnubného prsteňa nie je vôbec jednoduché. Radi vám vnesieme do tejto témy trochu svetla.

Preto niektorí snúbenci zvažujú variant, že vynechajú prekvapenie a jednoducho sa na výbere zásnubného prsteňa dohodnú spolu. Zaujíma vás, aké sú výhody aj nevýhody oboch variantov?

Vyberanie zásnubného prsteňa potajomky

Patríte medzi romantikov, ktorí berú okamih zásnub ako niečo jedinečné, a preto chcete svoju partnerku prekvapiť? Nebudeme vám klamať. Vybrali ste si neľahkú úlohu a budete pravdepodobne čeliť niekoľkým prekážkam. Pri výbere zásnubného prsteňa by ste mali vedieť:

  • Veľkosť prstenníčka vašej partnerky

Bez znalosti veľkosti prstenníka sa neobídete. Pamätajte však, že ju chcete prekvapiť, preto sa jej na veľkosť nemôžete opýtať. Samozrejme, tipov a trikov, ako to nenápadne zistiť je niekoľko. Nezaručujú však 100 % výsledok.

Najjednoduchším spôsobom je premerať nejaký prsteň z jej šperkovnice. Ak si na meranie netrúfate, vezmite ho so sebou do klenotníctva. O pomoc môžete poprosiť rodinu alebo kamarátov, ktorí veľkosť buď poznajú, alebo ju od vašej milej zistia. Krajným a trochu riskantným riešením je skúsiť odmerať partnerkin prstenníček v spánku. U nás sa však nemusíte trápiť s výberom veľkosti, to všetko vďaka nadštandardnému servisu, ktorý zahŕňa aj bezplatnú prvú úpravu.

  • Štýl prsteňa a vkus vašej priateľky

Okrem veľkosti sa budete budete musieť trafiť aj do vkusu vašej priateľky. Odhadnúť jej preferovaný štýl prsteňa znamená vybrať dizajn, materiál (zlato/striebro/platina), osadenie (brilianty/zirkóny) alebo rytinu. Opäť môžete využiť pomocné ruky rodiny a priateľov.

  • Finančnú stránku

Drahé kovy nikdy neboli a nikdy ani nebudú lacné záležitosti. Preto si nezabudnite na zásnubný prsteň vyčleniť dostatočné množstvo finančných prostriedkov. A nebojte sa, pravidlo, že jeho cena by mala byť dvojnásobkom až trojnásobkom vášho platu je už dávno passé. Bol to len o šikovný marketingový ťah.

Aj napriek všetkým prekážkam však veríme, že výsledok bude stáť za to a vyvrcholí tým správnym “happy endom” v podobe slovíčka ÁNO. Moment prekvapenia je nezabudnuteľný a partnerka naň bude navždy spomínať.

Dokonalý servis

V BISAKU ponúkame nadštandardný servis v podobe prvej úpravy veľkosti zadarmo. Čo to znamená? Jednoducho prídete do predajne a kúpite prsteň, o ktorom si myslíte, že sa bude vašej láske páčiť. Zásnubný prsteň väčšinou kúpite v štandardnej/najčastejšej veľkosti a darujete ho snúbenici. Tá sa potom môže sama zastaviť v predajni, kde jej prsteň upravia presne na jej veľkosť. Odpadne vám tak veľa stresu a starostí.

Výber spoločnými silami

Viac hláv, viac rozumu. Do výberu prsteňa sa môžete pustiť spolu s kamarátkou budúcej snúbenice. Nemusíte sa tak trápiť sami a spolu vyriešite vyššie spomínané aspekty. Kamarátka vám určite dobre poradí a vy tak vyberiete prsteň, z ktorého bude partnerka úplne nadšená.

Kde nájdete tie najlepšie zásnubné prstene

Túžite po kvalitnom a originálnom zásnubnom prsteni? Veríme, že u nás v BISAKU si vyberiete. Naša ponuka obsahuje nielen klasické prstene, ale aj extravagantné. Väčšinu prsteňov máme priamo skladom vrátane osadenia briliantmi alebo zirkónmi. V prípade, že v sklade nebude, vyrobíme vybraný prsteň do niekoľkých dní. Dizajnéri vám navyše môžu navrhnúť prsteň na mieru presne podľa vašich predstáv. Pomocou unikátnej 3D technológie tak vznikne prsteň, ktorý bude jediný na svete.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME