SME
Piatok, 23. október, 2020 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Zatepľujete? Stavte na kvalitný materiál od expertného výrobcu

Šetrenie energií, dlhšia životnosť stavby, lepšia akustika a teplotný komfort. Zatepľovaním získate veľa, ak stavíte na kvalitu.

Alfou a omegou pri riešení zatepľovania budovy, overeného spôsobu pre celoročné udržanie stabilnej teploty v interiéri, je správny výber tepelnoizolačných materiálov. Keďže ide o investíciu s dlhodobými výsledkami, nepodceňujte prvý a najdôležitejší krok – preklepnite si súčasnú ponuku izolačných materiálov, aby ste si z nich zvolili taký, ktorého vlastnosti vám budú vyhovovať najlepšie.

EPS izoluje teplo bezpečne a trvácne

Z pohľadu viacerých parametrov je v súčasnosti najpoužívanejším a najľahšie aplikovateľným tepelnoizolačným materiálom expandovaný polystyrén (EPS). Prečo? Nesporných výhod je veľmi veľa.

EPS je ľahší ako minerálna vlna, minimálne nasiakavý a možno ho používať aj vo väčších hrúbkach. Prináša energetické a finančné výhody, má nízku hmotnosť, čo značne uľahčuje manipuláciu. Jeho aplikácia je rýchla a môže sa realizovať za každého počasia, keďže je odolný proti vlhkosti.

EPS má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a vysokú pevnosť v tlaku, ktorá zaisťuje odolnosť zateplených fasád proti prerazeniu a umožňuje použitie polystyrénu aj na zateplenie základov, podláh či plochých striech. Ide teda o odolnú, trvácnu a bezpečnú tepelnú izoláciu.

Pre kvalitu výsledku nestačí pýtať sa, čím zatepľovať. Opýtajte sa tiež: S kým?

Ako vybrať polystyrénový produkt na mieru vašim potrebám a so zárukou, že nekupujete mačku vo vreci? Najlepšou previerkou spoľahlivosti výrobcu je jeho reputácia overená časom. Skupina Austrotherm je na trhu viac ako 60 rokov a za ten čas sa vypracovala medzi európsku špičku producentov tepelnoizolačných materiálov na báze polystyrénu.

Vysokú trhovú pozíciu a pretrvávajúcu priazeň zákazníkov si udržiava vďaka neustálemu vývoju a presadzovaniu tepelnoizolačných materiálov, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie kritériá a sú ohľaduplné k životnému prostrediu.

Jednotka na slovenskom trhu

Na slovenskom trhu patrí Austrotherm medzi troch najväčších výrobcov a predajcov tepelných izolácií, pričom v segmente polystyrénových výrobkov je vďaka svojmu najširšiemu portfóliu bezkonkurenčnou jednotkou na trhu. Máte tak istotu, že zatepľovanie zveríte do expertných rúk.

Inovácia ako kľúč k úspechu

Hlavným krédom spoločnosti Austrotherm je dodávať na trh inovatívne výrobky top kvality a premyslené komplexné riešenia z polystyrénu, zodpovedajúce prísnym štandardom, ale aj meniacim sa požiadavkám trhu. Pri tepelnoizolačných materiáloch na zatepľovanie budov neustále prebieha kvalitatívne vylepšovanie a zvyšujú sa požiadavky na izolačné vlastnosti výrobkov.

Transparentná kvalita

Spoločnosť Austrotherm je členom združenia EPS SR, ktoré sa dlhodobo angažuje vo zvyšovaní kvality EPS na slovenskom trhu a svojím certifikovaným označením „kvalitný výrobok“ pomáha zákazníkovi vyvarovať sa polystyrénovým produktom nižšej triedy ponúkaným neraz za neprimerané ceny.

Výrobky značky Austrotherm sú solídnym základom pre technicky zrelé riešenia od základov budovy až po jej strechu. Celú ponuku si môžete pozrieť na http://www.expertinapolystyren.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh

Helske vyrába na Spiši stopercentný slovenský produkt.

Tlačové správy

Najnovšie technológie a inovácie na Gemeri? Normálka

Krásny, ale chudobný kraj, hladová dolina, východ, kde nič nie je.

Tlačové správy

Zlaďte vaše šperky s jeseňou

Inšpirujte sa jeseňou! Siahnite po šperkoch v zlatých odtieňoch pripomínajúcich jesennú prírodu alebo sa ozdobte padajúcim lístím.