SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Stretne sa minister, bankár a analytik. Zhodnú sa na niečom?

Poďte sa pozrieť v stredu 21. októbra na najväčšom biznis podujatí jesene.

Stretnú sa dvaja ministri financií, riaditeľ najväčšej banky a analytik Financial Times. Zhodnú sa, či sa ekonomika vráti do normálu rýchlo alebo to bude trvať dlhšiu dobu? Alebo vás zaujíma, ako koronakríza mení biznis model automobiliek či leteckých spoločností? Odpoveď nielen na tieto otázky sa dozviete v stredu 21. októbra na najväčšom biznis podujatí tejto jesene, #akonato konferencii Slovenskej sporiteľne.

Úspešná firma či podnikateľ potrebuje nielen v dnešnej dobe informácie. Potrebujete rýchlo reagovať na okolité zmeny, inak môže jeho biznisu hroziť aj koniec. Kde ale tie informácie zobrať, kde sa inšpirovať? Slovenská sporiteľňa si to ako zodpovedný líder uvedomuje a ako moderná banka pre život a podnikanie opäť prináša #akonato konferenciu.

Kým vlani sa jej prvého ročníka zúčastnilo takmer 400 ľudí, tento rok to budú tisícky. Kvôli pandemickým opatreniam bude totiž celá konferencia vysielaná online zo Starej tržnice a stream bude prístupný bez obmedzení.

#akonato konferencia bude opäť plná inšpiratívnych tém:

  • Vráti sa ekonomika rýchlo do normálu? Vypočujeme si, ako vidia vývoj hospodárstva súčasný a bývalý minister financií, riaditeľ najväčšej banky a analytik prestížneho Financial Times.
  • Nahliadneme spolu do kuchyne (najmä tej biznisovej) známeho českého šéfkuchára a podnikateľa Zdeňka Pohlreicha.
  • Koronakríza mení biznis model mnohých firiem a vystavuje ich hrozbám. Ako správne reagovať nám povedia zástupcovia spoločností – Volkswagen, Mastercard, Lufthansa, EIM Executive Interim Management či EY.
  • V inšpiratívnej talkshow Andrei Belányiovej s olympijskou víťazkou, úspešnými cyklistickými podnikateľmi i známym vedcom - podnikateľom zistíme, čo spája šport, biznis a vedu.

Pozrite si to najlepšie z konferencie #akonato 2019

Načítavam video...

Slovenská sporiteľňa zároveň podáva firmám a podnikateľom aj finančnú pomocnú ruku. Vďaka jej krízovému balíčku (podnikateľský účet, POS terminál či platobná brána na rok zadarmo, znížený poplatok za transakcie, zvýhodnené poistenie zodpovednosti) môžu dnes ušetriť až 1 000 eur.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tlačové správy

Zlaďte vaše šperky s jeseňou

Inšpirujte sa jeseňou! Siahnite po šperkoch v zlatých odtieňoch pripomínajúcich jesennú prírodu alebo sa ozdobte padajúcim lístím.

Tlačové správy

Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA

Národohospodárska fakulta EU v Bratislave otvára nové výskumné pracovisko, ktoré je v slovenských podmienkach výnimočné.

Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na NHF EU v Bratislave
Tlačové správy

5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie

Lukratívna lokalita je nepochybne dôležitá indícia prémiovej kvality bývania, ale adresa úspechu by toho mala ponúknuť viac.