SME
Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Poistenci Dôvery môžu využívať špičkové CT už aj v Michalovciach

​​​​​​​Špeciálne vyšetrenie PET počítačovou tomografiou majú k dispozícii poistenci Dôvery už aj v michalovskej nemocnici.

Špeciálne vyšetrenie PET počítačovou tomografiou majú k dispozícii poistenci Dôvery už aj v michalovskej nemocnici. Ide o vyšetrenie, ktoré pomáha najmä onkologickým pacientom, ale aj mnohým ďalším.

Dôvera tak výrazne zvýšila dostupnosť vyšetrenia najmä pre pacientov z ambulancií a nemocničných lôžok. „Bez tohto vyšetrenia v mnohých prípadoch nie je možná správna a efektívna liečba. Keďže je našou úlohou zabezpečiť našim poistencom najkvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť, rozhodli sme sa rozšíriť sieť zmluvných pracovísk aj o toto zariadenie,“ vysvetlil Marian Faktor, riaditeľ úseku vzťahov s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

PET/CT je vyšetrovacia metóda, ktorá sa najčastejšie využíva na diagnostikovanie rakoviny a vyhodnotenie úspešnosti protinádorovej liečby, ale veľkým prínosom je aj pre neurológiu a kardiológiu. Cena za takéto vyšetrenie sa pre samoplatcov pohybuje aj okolo 1000 eur, poistenci Dôvery so žiadankou od lekára zaň už platiť nemusia.

„Je veľmi dôležité zvyšovať dostupnosť vysoko modernej zdravotnej starostlivosti aj v menších regiónoch Slovenska. Naše nové pracovisko predstavuje špičkovú diagnostiku, za ktorou bolo len pred nedávnom nevyhnutné cestovať do krajských miest,“ doplnil Vladimír Dvorový, generálny riaditeľ siete ProCare a Svet zdravia.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Februárové číslo biznisového mesačníka INDEX je už v predaji.

2 h

Sieť supermarketov BILLA pripravila na jarné mesiace nový vernostný program "SuperOsma".

15 h

Chcete vyhrať pretekársku prilbu Petry Vlhovej a denne 10 jej čiapok? Zapojte sa do súťaže a podporte detský hospic Plamienok.

2. mar