SME
Nedeľa, 18. apríl, 2021 | Meniny má ValérKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Prenosná 230V zásuvka Nexus Escape

Nie je to power banka ani ťažký záložný zdroj, a dokonca ani menič napätia, ktorý používa 12V autobatériu. O čom je teda reč?

Od vynálezu striedavého prúdu bola jeho hlavnou nevýhodou jeho neprenosnosť. Pokiaľ boli do domu naťahané káble a nainštalované zásuvky, bolo všetko v poriadku. Avšak v momente, ako sa človek vzdialil od elektrickej siete a vydal sa na chatu, stanovačku, na ryby, či expedíciu, jeho možnosti boli veľmi obmedzené a nemal k dispozícii prenosný záložný zdroj, ktorý by si dokázal odniesť so sebou a ktorým by mohol nabiť notebook, či batériu do fotoaparátu.

Klasické záložné zdroje sú veľmi ťažké a nemotorné a vo všeobecnosti príliš nepraktické na to, aby ich človek často prenášal. No inovatívna spoločnosť EGO POWER+, ktorá sa už takmer 30 rokov venuje výhradne vývoju akumulátorovej techniky, prináša na slovenský trh skutočne revolučné zariadenie, ktoré využíva energiu z ľahkých a prenosných 56V lítiových batérií EGO na napájanie bežných elektrospotrebičov do výkonu 150W. Okrem jednej 230V zásuvky so striedavým prúdom sú k dispozícii aj dva USB výstupy pre nabíjanie zariadení napájaných cez USB.

Nabíjacia stanica Nexus Escape váži len 0.5 kg a podľa požadovanej výdrže je možné ju skombinovať s 2.5 – 10.0 Ah batériami EGO POWER+, pričom už najmenšia 2.5 Ah batéria vážiaca len 1.2 kg v sebe ukrýva až 140 Wh elektrickej energie. O niečo väčšia batéria s kapacitou 7.5 Ah, resp. 420 Wh poskytuje dostatok energie na napájanie chladničky po dobu 12 hodín, 42” televízie po dobu 10 hodín, a taktiež postačuje na nabitie 27 smartfónov alebo 5 notebookov.

Či už idete na chatu a chcete si zapnúť ventilátor alebo televíziu, alebo potrebujete záložný zdroj pri výpadku prúdu, s nabíjacou stanicou Nexus Escape máte po ruke zdroj elektrickej energie kdekoľvek sa nachádzate. Rovnako poslúži pri nabíjaní notebookov, fotoaparátov alebo smartfónov na cestách, či pri napájaní svetiel na záhradnej párty. Na rozdiel od benzínového generátora je ideálna pre použitie v interiéri, kde vďaka tichému chladiacemu ventilátoru neruší hlukom a vďaka čistej sínusovej vlne môže napájať aj citlivé elektrické zariadenia. Je to skutočne ekologické a prenosné zariadenie, ktoré si so sebou môžete vziať kamkoľvek.

Okrem toho, že 56V lítiové batérie EGO dokážu napájať bežné elektrospotrebiče, sú zároveň kompatibilné s celým radom aku záhradnej techniky EGO POWER+ od kosačiek cez vyžínače, krovinorezy, plotostrihy, reťazové píly a fukáre až po snežnú frézu. To z nich robí výbornú investíciu do modernej domácnosti, a dokonca pri nich ušetríte v porovnaní s benzínovými strojmi. Stačí totiž kúpiť jednu batériu s nabíjačkou a postupne si zaobstarať zariadenia, ktoré potrebujete. Zároveň sa vyhnete nákladom na kúpu benzínu a oleja a komplikovanú údržbu benzínových strojov. Aku zariadenia EGO POWER+ s bezuhlíkovými motormi majú minimálne nároky na údržbu a ich použitie je tiché, čisté a ekologické. Bezkonkurenčná 5-ročná záruka na zariadenia a 3-ročná záruka na batérie je dôkazom kvality a spoľahlivosti tejto značky.

Viac informácií nájdete na www.egopower.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Spýtali sme sa online populácie, čo ju bolí po roku v lockdowne. Pália a režú nás oči, bolí nás chrbát aj hlava, opúchajú nohy.

11 h

Výraz „Happy Hour“ symbolizuje magický čas v reštauráciách, kedy si môžeme vychutnať nápoje a jedlá za polovičnú cenu.

16. apr

Podcasty zdravotnej poisťovne Union sú najpočúvanejšie na Slovensku – poslucháčov najviac zaujímala depresia a menštruácia.

16. apr