SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Nerozumiete cudzím jazykom, ale potrebujete sa dohovoriť?

Potrebujete rýchlo preložiť vetu z cudzej reči? Nerozumiete cudzím jazykom? Chceli ste sa opýtať na cestu, ale bojíte sa?

Nemáte slovnú zásobu a chcete sa porozprávať vo francúzštine? Možno iba prečítať jedálny lístok a vybrať si obľúbené jedlo? Na všetky tieto problémy pre vás máme riešenie. Situácií, v ktorých budete musieť komunikovať v cudzích jazykoch, bude čoraz viac a viac. Populácia ľudí na svete je asi 7,8 mld a čoraz viac cestujeme, čítame, píšeme a komunikujeme.

Výučba cudzích jazykov je veľmi dôležitá, ale keď na to už nemáte ani čas ani možnosti - budete potrebovať pomocníka. Ideálny by bol prekladateľ, ale ten by bol asi veľmi drahý a určite by s vami nemohol byť vždy a všade. Preto sú tu elektronické prekladače, ktoré vám umožnia preložiť čokoľvek a kdekoľvek.

Hovorte s inými tak, aby ste si rozumeli

V novembri 2020 sa konala svetová premiéra nového prekladača, kedy spoločnosť Vasco Electronics s obrovským úspechom predstavila prekladač reči Vasco Translator M3 . Nástupca prekladača Vasco Mini 2 , jedného z najlepších elektronických prekladačov na trhu a víťaza ceny GLOMO Award 2020 prináša nový smer a technológiu pre všetkých v oblasti hlasových prekladačov. Prekladač Vasco Translator M3 preloží to, čo hovoríte, do viac ako 70 jazykov. Zaručuje jednoduché a intuitívne ovládanie a okamžité preklady s presnosťou 96%. Zariadenie má zabudovanú SIM kartu, ktorá vám zaručuje internet zdarma, a to doživotne, samozrejme bez akýchkoľvek dodatočných nákladov! Tento prístroj má najlepšiu výslovnosť medzi prekladačmi. Preložený text je nahlas vyslovený rodilým hovorcom.

Jazykový prekladač by mal byť čo najkompaktnejší a ľahký, pretože je praktické mať zariadenie stále pri sebe. V prípade prekladača Vasco Translator M3 tieto kritériá určite platia. Hlasový prekladač je dodávaný s veľkosťou 12,5 x 4,9 x 1,3 cm a hmotnosťou 88 g, ktorá je podstatne menšia ako u bežného smartfónu. Dizajnovo je dostupný v 6 príjemných farbách.

Funkcia TranslaCall vám umožňuje prekladať telefonické hovory. Prekladač M3 preloží konverzáciu tak, aby si obe strany hovoru jednoducho a ľahko porozumeli. MultiTalk aplikácia umožňuje skupinové konverzácie až so 100 ľuďmi hovoriacimi v rôznych jazykoch.

Ako posledný by sme chceli predstaviť PhotoTranslator, ktorý funguje ako prekladač fotografií. Odfoťte si informačnú tabuľu, jedálny lístok alebo stránku v novinách v cudzom jazyku a počas niekoľkých sekúnd ju máte preloženú do svojho materinského jazyka.

Cudzie jazyky už nie sú problémom v komunikácii. Stačí mať vo vrecku elektronický prekladač a svet máte na dosah ruky.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 13m
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 12 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 12 h
SkryťZatvoriť reklamu