SME
Streda, 29. jún, 2022 | Meniny má Peter, Pavol, Petra

Petra Vlhová poslala Plamienku výťažok zo súťaže o jej prilbu

Súťaž o originálnu prilbu Petry Vlhovej bola veľmi úspešná! Na účet detského hospicu Plamienok poputuje krásna suma 10 000 Eur.

Hlavnú cenu, ktorou bola originálna prilba Petry Vlhovej s jej podpisom, získala pani Lívia z Ludrovej pri Ružomberku, ktorá má doma troch malých lyžiarov, veľkých fanúšikov Petry Vlhovej. Petrinej prilbe sa nesmierne potešila a povedala, že počas sezóny ju budú nosiť a v lete bude mať svoje čestné miesto vo vitríne.

„Chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže o moju prilbu a touto cestou by som chcela spolu s mojim generálnym partnerom UNIQA darovať výťažok z nej detskému hospicu Plamienok. Veľmi ďakujeme,“ komentovala s potešením výsledky súťaže čerstvá držiteľka veľkého krištáľového glóbusu Petra Vlhová.

Načítavam video...

„K sume, ktorá sa vyzbierala v sms súťaži, sme doložili aj náš príspevok a tak spoločne venujeme Plamienku 10 000 Eur. Som veľmi rada, že sa touto akciou podarilo potešiť viacerých ľudí – nielen výhercov Petinej prilby a jej čiapok, ale najmä tím, ktorý sa v Plamienku aj v tejto ťažkej dobe stará o nevyliečiteľne choré deti u nich doma. Vďaka patrí všetkým, ktorí sa zapojili do súťaže a najmä Petre, ktorá si aj počas tvrdej sezóny našla čas a osobne túto súťaž podporila,“ povedala riaditeľka Brand and marketing UNIQA Silvia Vlasková.

Nezisková organizácia Plamienok sa stará o nevyliečiteľne choré deti v ich domácom prostredí, aby svoj čas nemuseli tráviť v nemocnici, ale doma, so svojimi blízkymi. MUDr. Mária Jasenková z Plamienka hovorí, že ich náročná práca je veľkou výzvou najmä v tomto komplikovanom období pandémie a preto ich Petrin odkaz s výťažkom zo súťaže veľmi potešil.

V tejto pandemickej dobe si nesmierne vážime dôveru, nezištnú pomoc a podporu Petry Vlhovej, jej tímu, generálneho partnera UNIQA ako aj všetkých ľudí, ktorí prispeli a Plamienok podporili. Ďakujeme, že nám dôverujete, že spolu s vami môžeme vážne, nevyliečiteľne chorým deťom ponúknuť domov, blízkosť rodiny a domáce návštevy našich lekárov, sestier a ďalších odborníkov. Pomoc Plamienka je pre rodiny bezplatná, z daru budeme hradiť všetky nevyhnutné náklady spojené s domácou starostlivosťou – lieky, benzín, špeciálny zdravotný materiál, telefonáty a pod. Tešíme sa z Petrinho vynikajúceho športového výkonu, budeme sa aj my usilovať našu pomoc dlhodobo zlepšovať,“ povedala Mária Jasenková.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Slovenská pobočka spoločnosti Atos je skvelé miesto na prácu. Potvrdil to prieskum medzinárodnej organizácie Great Place to Work.


INZERCIA 13m
5. ročník kurzu Technológia a konštrukcia v praxi - MTF STU a Schaeffler Skalica

Vysoká škola je pre študentov dobrým odrazovým mostíkom. A keď sa môžu zapojiť aj do programu, ich šance na uplatnenie sa vzrastú.


INZERCIA 12 h

Hocikde ich nekúpite.


INZERCIA 12 h
SkryťZatvoriť reklamu