SME
Nedeľa, 9. máj, 2021 | Meniny má RolandKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Po celý rok ako na dovolenke. Tak sa žije v Čerešniach

Keď bývate na mieste s najpestrejšími dvormi v Bratislave, máte svoj vlastný dovolenkový rezort rovno pod oknami svojho domu.

Možnosti, ako v súčasnej dobe tráviť dovolenku, sú veľmi obmedzené. Obyvatelia Čerešní sú však vo veľkej výhode. Ich vnútrobloky sú navrhnuté a vybavené tak, aby sa tu každý cítil ako na dovolenke: rodiny s deťmi, aktívni športovci i milovníci bezstarostného oddychu.

Ako na rodinnej dovolenke

Pre rodičov a ich deti bude život v Čerešniach jedna nikdy sa nekončiaca rodinná dovolenka. Tí z vás, ktorí majú malé bábätká, ocenia najmä kočíkovaciu dráhu, kde môžete kočíkovať svoje ratolesti. Trochu väčšie deti sa zasa do sýtosti vyšantia na úplne nových a bezpečných ihriskách, kde nadviažu nové priateľstvá na celý život. Vnútrobloky Čerešní budú plné života počas celého roka. Na jar a v lete si tu užijete najmä unikátnu vodnú lagúnu, akú by ste inde v Bratislave len márne hľadali. Osviežujúca vodná plocha priam vyzýva na príjemné rodinné prechádzky či víkendové pikniky. V zime sa zas môžete tešiť na spoločnú sánkovačku na sánkovacom kopci, ktorý môžu vašim deťom ostatní iba závidieť.

Ako na aktívnej dovolenke

Vnútrobloky v Čerešniach mysleli aj na tých, čo preferujú aktívne formy oddychu. Najmä vy, športovo založení, sa tu budete cítiť ako na aktívnej dovolenke. Priamo pod domom si zacvičíte na vlastnom multifunkčnom crossfit ihrisku, vyleziete si na lezeckú stenu alebo sa môžete venovať čoraz obľúbenejšiemu parkouru.Ďalšou zaujímavou aktivitou, ktorej sa v Čerešniach môžete naplno venovať, je záhradkárstvo. V komunitnej záhradke si vypestujete svoje vlastné bylinky, ovocie či zeleninu.Tu máte skrátka vždy čo robiť.

Ako na oddychovej dovolenke

Tým sa ale možnosti oddychu a relaxu zďaleka nekončia. Práve na tomto mieste totiž už čoskoro vyrastie úplne nová obytná štvrť – Čerešne City . Štvrť definovaná jedinečným architektonickým rukopisom a najnovšími architektonickými trendmi, ktorá rezidentom Čerešní prinesie celý rad nových unikátnych benefitov. Pýšiť sa bude najväčšou oddychovou zónou so 17 300 m2 zelene, prvým veľkým námestím v Dúbravke, 7 ihriskami pre deti, stromovou alejou plnou novovysadených stromov, amfiteátrom pre spoločenské podujatia a širokou škálou komerčných priestorov, kde nebudú chýbať ani útulné kaviarničky na príjemné posedenia s priateľmi. Ako v dovolenkovom rezorte.

Nové byty v ponuke

Aj vám by bol takýto relax po chuti? V tom prípade neváhajte a vyberte si z pestrej ponuky Čerešní, ktorú tvoria moderné jedno- až päťizbové byty. V kategórii Premium navyše nájdete aj nadštandardné byty s veľkorysými výmerami a luxusné mezonety s veľkou terasou alebo vlastnou predzáhradkou. Výber je len na vás. Isté však je, že v Čerešniach sa budete cítiť po celý rok ako na dovolenke. Viac na www.ceresne.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V nedeľu si pripomenieme Deň matiek, ktorý oslavuje azda tú najkrajšiu rolu, akú ženy môžu mať.

7. máj

Zákaz cestovať do zahraničia za rekreáciou končí 28.5.2021.

7. máj

Dlhšie dni, viac slnečných lúčov a vôňa rozkvitajúcich stromov sú len zlomkom podnetov, ktoré sú charakteristické pre jar.

7. máj