SME
Nedeľa, 29. máj, 2022 | Meniny má Vilma

Volkswagen Touareg: Prvá liga za slušné peniaze

Volkswagen Touareg je naša slovenská pýcha. Teraz naň môžete získať zaujímavý bonus.

V Bratislave sa totiž vyrába krásne, prémiové a mimoriadne schopné SUV. Teraz naň môžete získať zaujímavý bonus.

V základe je mechanický pohon všetkých štyroch kolies, šesťvalcový motor a osemstupňová automatická prevodovka. Už to naznačuje, že Touareg hrá vysokú ligu. Avšak jeho základná cena je teraz iba 48 490 €.

Nie je to málo peňazí, ale aj za tú cenu má Touareg v moci prekonať všetky očakávania. A ak si z príplatkových prvkov vyberiete pár dobre zvolených prvkov, stane sa z Touarega auto, ktoré ťažko nájde premožiteľa takmer v akejkoľvek disciplíne.

Napríklad svetlá Matrix LED svetlá IQ. Light patria medzi najvýkonnejšie, aké môžete v aute mať. Sú inteligentné, predvídavo na základe údajov z GPS osvetľujú zákruty, v diaľkovom režime neoslepujú okolitú premávku a ani vás – nepríjemnými odrazmi z dopravného značenia. Nestačí? K dispozícii je aj nočné videnie s rozpoznávaním chodcov.

Potom je tu vzduchový adaptívny podvozok. Jeho schopnosti pokrývajú široké spektrum od maximálne plavného, ale dobre kontrolovaného, až po príjemne tuhý, ale nie nekomfortný. Ak si navyše zvolíte aj systém aktívneho natáčania zadných kolies, získate nielen lepšie manévrovacie schopnosti v meste, ale aj agilné jazdné vlastnosti, za ktoré by sa nemuselo hanbiť ani oveľa menšie a ľahšie auto. K dispozícii sú aj aktívne stabilizátory, ktoré sa dokážu v teréne rozpojiť a umožniť tak kolesám lepšie kopírovať nerovnosti, ale pri športovej jazde zas úspešne potláčajú akékoľvek náklony karosérie. K tomu dvojité akustické sklá, masážne sedadlá, exkluzívna koža a obrovský priestor pre pasažierov aj batožinu – Touareg je rovnako luxusná limuzína, ako praktické SUV.

Asi najsilnejšou stránkou nového Touaregu je jeho interiér s prístrojovým panelom Innovision Cockpit s dvojicou displejov, pričom ten hlavný má vo vrcholnej špecifikácii uhlopriečku až 15 palcov! Krásne rozlíšenie a obrazovka odolná voči odtlačkom si vás okamžite získajú. V noci sa o príjemnú atmosféru postará nastaviteľné náladové osvetlenie interiéru.

Volkswagen teraz ponúka na Touareg zaujímavý Maxi bonus vo výške až 4 500 €, ktorý sa vzťahuje na všetky verzie a motorizácie modelu Touareg, vrátane nového vrcholného plug-in hybridného modelu Touareg R. Akcia trvá do konca júna 2021, takže zbytočne nečakajte!

Viac informácií, testy a zaujímavé fotografie nájdete na www.volkswagenblog.sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Karel ZIMA - MIO vám vydrží fakt roky

Každý rok je potrebné meniť iba kartu SD, nie autokameru. Autokamera musí vydržať, preto jazdím s Mio!


2 h
Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?

Autokamera s parkovacím režimom nahrá záznam hneď, ako zaznamená náraz, aby ste mali dôkaz pred nehodou aj po nej. Ako to funguje?


28. máj

Túžite po obuvi, ktorá bude pohodlná na bežné nosenie do mesta, ale aj do práce? V tom prípade ste tu správne!


INZERCIA 28. máj
SkryťZatvoriť reklamu