SME
Nedeľa, 9. máj, 2021 | Meniny má RolandKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Konečne! PLANEO Elektro opäť otvára predajne

PLANEO Elektro konečne otvára - 53 predajní ponúka tisíce produktov za najlepšie ceny. Tak, ako ste v PLANEO Elektro zvyknutí.

Foto: PLANEO ElektroFoto: PLANEO Elektro

Od 19. apríla si vovšetkých otvorených predajniach PLANEO Elektro môžu zákazníci nakúpiť v bežných otváracích hodinách od pondelka do nedele. PLANEO Elektro garantuje dodržiavanie všetkých uvoľňovacích opatrení a požadovaných hygienických podmienok.

Znovuotvorenie predajní je spojené s výhodným nakupovaním. Zaextra výhodné ceny si môžu zákazníci nakúpiť tisíce produktov pre dom, bývanie a záhradu. Ďalším dôvodom na nákup v PLANEO Elektro je možnosť využitia komfortnej dopravy priamo domov, kedy zakúpený tovar Vám privezú, vynesú, rozbalia a starý spotrebič odvezú. Nezabudnite ani na e-shop planeo.sk a 53 výdajných miest pre objednávky.

Čo sa ešte v PLANEO Elektro oplatí kúpiť?

Napríkladosobná váha SENCOR . Taktne vám naznačí, či sa ešte zmestíte do oblečenia z minulého leta, alebo či treba ešte predtým trochu viac športovať a zdravšie jesť.

Škola už konečne začala tiež, no sada do školyLenovo TAB M10 PLUS + SET za 299 eur sa zíde stále. Nadupaný tablet, klávesnica, slúchadlá s mikrofónom a odolný batoh k tomu je výbava, s ktorou si váš školák môže dopĺňať vedomosti v škole, doma, alebo aj u babky na dvore.

Ak vám po novom zrušili homeoffice a nabehnete na pôvodný systém práca – domácnosť, určite celkom radi prenecháte vysávanie robotickému vysávaču s mopomSENCOR SRV 9250BK s až 6-ročnou zárukou na motor. Investícia 269 eur sa vám vráti v podobe času, ušetreného na užitočnejšie a príjemnejšie veci, než je starostlivosť o podlahy.

Tak ako dámy čakali na otvorenie kaderníctiev, zarastení páni sa už nevedeli dočkať termínu u barbiera. Zastrihávač fúzovBRAUN BT 5265 za 54,99 sa vám doma zíde nielen na experimenty, ktoré teraz už dostupný barbier šikovne opraví, ale hlavne na pravidelnú údržbu porastu tváre a tela. Veď to rúško aj tak raz dáte dole.

Kým sme sedeli doma, pranie a sušenie nebolo tak často potrebné. Do obchodu však predsa nepôjdeme v pokrčených teplákoch! Čo práčka vyperie, to vysuší sušičkaPHILCO PDC 82 R CROWN s kapacitou až 8 kíl za 429 eur. Bezplatný 36-mesačný servis naznačuje, že výrobca si za kvalitou svojho produktu naozaj stojí.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

V nedeľu si pripomenieme Deň matiek, ktorý oslavuje azda tú najkrajšiu rolu, akú ženy môžu mať.

7. máj

Zákaz cestovať do zahraničia za rekreáciou končí 28.5.2021.

7. máj

Dlhšie dni, viac slnečných lúčov a vôňa rozkvitajúcich stromov sú len zlomkom podnetov, ktoré sú charakteristické pre jar.

7. máj