SME
Streda, 23. jún, 2021 | Meniny má SidóniaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Vyberte sa s nami na vandrovku, navštívime Spišský hrad a Levoču

Tentoraz túlavé topánky zavedú deti na Spiš a povozia sa aj na koníkoch.

V novom online seriáli „Na vandrovke po Slovensku“ spoznali deti počas uplynulých šiestich víkendov nejeden krásny kút našej krajiny. Aj posledný výlet, tentoraz s ich obľúbenou dvojicou Paci Pac, bude plný dobrodružstiev. Zavedú ich na jeden z najväčších hradov v strednej Európe - na Spišský hrad. Pristavia sa pri klietke hanby v Levoči a prezrú si aj svetový unikát – vyrezávaný oltár Majstra Pavla. Už túto nedeľu 16. mája im o svojom tradičnom remesle porozpráva garbiar, na ranči sa povozia na koníkoch a roztancuje ich detský súbor Jadlovček.

Paci Pac aj nové seriálové programy

V záverečnej časti online seriálu Kaufland detských festivalov na malých divákov na online TURBO TV čaká nielen ich obľúbená dvojica Paci Pac, ale aj nové vedomosti a zábavno-vzdelávacie programy. Dozvedia sa množstvo zaujímavostí o tradičných i netradičných krásach slovenského regiónu Spiš, ale napríklad aj to, ako bezpečne surfovať na internete, či ako si vycvičiť psíka s Jurajom Bačom a jeho Robinom. Zacvičia si veselú jogu, spoločne so Spievankovom sa hravou formou naučia „spíkovať“ a v novej relácii „Od puku do popuku“ ich hokejovú abecedu dokonca naučí majster sveta Richard Lintner!

Niečo sa pečie s Juniorom

Deťúrence aj maminy určite poteší doslova „chutná“ relácia o varení „MAJSTER ŠÉFINKO Kuniboo“, kde svoje kuchárske umenie predstavia šikovné mladé talenty. Pomocnú varešku im podá Milan „Junior“ Zimnýkoval z Funradia, či sympatická moderátorka Veronika Hatala.

6-dielny zábavno-vzdelávací seriál „Na vandrovke po Slovensku“ vám od 11. apríla až do 16. mája zadarmo prináša Kaufland. Nezabudnite sledovať každú nedeľu od 8:00 hod. na online TURBO TV www.detskyfest.sk/TURBOTV/

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Tip herca Václava Vydru na novú funkciu MIO autokamer

Tip herca Václava Vydry na novú funkciu v najnovšom rade kamier Mio - MiVue 8xx! Ako to funguje?


29m

Na Kramároch nájdete ideálnu škôlku pre vaše dieťa.


7 h

Ešte prednedávnom boli pánske holičstvá len nostalgickou spomienkou na minulosť.


7 h