SME
Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Kupujete nový spotrebič? V PLANEO Elektro naň dostanete zľavu

Chystáte sa kúpiť nový spotrebič? V PLANEO Elektro naň teraz dostanete zľavu až 50 eur! Máte starý spotrebič? Vezmite ho so sebou.

Od 10. mája až do 23. mája 2021 vám v najrozšírenejšej sieti elektropredajní poskytnú zľavu v hodnote 50 eur na nákup nového spotrebiča v cene nad 249 eur. Zľava platí na každý jeden produkt v tejto hodnote, vrátane tovaru v prebiehajúcich akciách. Nebojte sa, odovzdanie starého spotrebiča nie je podmienkou na jej získanie.

Triedenie odpadu má na Slovensku vzostupný trend a týka sa to aj starých alebo nefunkčných elektrospotrebičov. Možností, ako odovzdať elektroodpad, je hneď niekoľko: môžeme ich odovzdať podomovým výkupcom, odniesť do zberného dvora alebo odovzdať v elektropredajni.

Ľudia si často neuvedomujú, že elektroodpad nepatrí do komunálneho odpadu, mnohí ani nevedia, že stačí akýkoľvek starý spotrebič jednoducho priniesť do elektropredajne, kde sa oň ekologicky postarajú,“ hovorí Peter Matuška, riaditeľ maloobchodnej siete PLANEO Elektro . Podľa jeho slov sa však slovenskí zákazníci stavajú k triedeniu odpadu čoraz pozitívnejšie, pretože si skutočne začínajú uvedomovať dôležitosť separovania odpadu ako takého.

Naši zákazníci doteraz mohli vrátiť elektrospotrebiče v každej našej predajni. V ústrety sme im vyšli aj pri kúpe a dovoze nového spotrebiča s možnosťou odvozu obalov a starého spotrebiča a obalov, ktoré ekologicky likvidujeme. Veríme tomu, že možnosť získať zľavu na nákup nového spotrebiča bude pre našich zákazníkov motivujúca a nám sa tak spolu s nimi podarí ešte výraznejšie prispieť k udržateľnosti,“ dodáva Peter Matuška.

Pokiaľ vám teda doma dosluhuje starý mixér, práčka vypovedá poslušnosť či pravidelne bojujete s vysávačom, alebo vám nebodaj zaberá miesto nefungujúci spotrebič, odneste ho do najbližšej z 53 predajní PLANEO Elektro a spojíte príjemné s užitočným.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ponúka dennú formu výučby v prezenčnej i kombinovanej metóde štúdia.


4 h

Naozaj chcete sociálne slabým rodinám a finančne podvyživenej strednej triede zrušiť zaužívané príjmy v podobe stravných poukážok?


4 h

Spoločnosť ORIN pôsobí na slovenskom trhu viac ako 25 rokov.


6 h