SME
Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Novinka:Laboratóriá SYNLAB majú odberné miesto už aj v Košiciach

Máte alebo nemáte v tele koronavírus?

Laboratória SYNLAB sú od marca 2020 zaradené do zoznamu akreditovaných laboratórií na testovanie prítomnosti infekcie SARS-CoV-2. Na zistenie prítomnosti koronavírusu máte možnosť odberu výterom z nosohltana a hrdla alebo kloktaním. Okrem testovania na prítomnosť ochorenia COVID-19 ponúkame širokú škálu služieb pre medicínske laboratóriá, pacientov, lekárov, nemocnice a farmaceutický priemysel.

Naša spoločnosť realizuje odbery vzoriek pre vyšetrenie RT PCR SARS-CoV-2 aj formou kloktania. Tento spôsob je pohodlný a rýchly a ponúkame ho na všetkých našich mobilných odberových miestach..

Od piatka 7.5.2021 sme otvorili nové odberové miesto pre PCR test na vyšetrenie ochorenia COVID-19 v Košiciach. Nájdete nás na Opatovskej ceste 10. Na odberovom mieste je možný odber realizovaný výterom z nosohltana a hrdla alebo kloktaním.

V prípade záujmu o vyšetrenie prítomnosti koronavírusu COVID-19 (SARS-CoV-2), ktoré je realizované pomocou RT-PCR (Real-Time Polymerase chain reaction) z výteru nosohltana a hrdla môžete nechať otestovať v našich mobilných odberových miestach, ktoré sú rozmiestnené po Slovensku v týchto mestách:

Bratislava, Tehelná ulica

Ilava, OC IDEA , Ľ. Štúra 1998

Nitra, Atletický štadión, Tr. A. Hlinku 55

Trenčín, Dolný Šianec 1

Martin, OC Tulip, Pltníky 2

Liptovský Mikuláš, 1.mája 4313

Prešov, pri areáli Fakultnej nemocnice J.A. Reimana

Košice, Opatovská cesta 2

Máte záujem o vyšetrenie?

V prípade záujmu o vyšetrenie je možné sa môžete objednať priamo cez rezervačný systém na https://www.synlab.sk/koronavirus

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek tomu, že jazdci na motorke klimatizáciu nepotrebujú, horúčavy doliehajú aj na nich


30. júl

Počas prvého mesiaca vyzbierali takmer 2 tony bioodpadu. Ku kontajneroviskám bola pridaná nová zberná nádoba.


30. júl

Na trhu pribúdajú autá so stočenými kilometrami, z kriminálnej činnosti alebo vozidlá v zlom technickom stave či v exekúcii.


30. júl