SME
Nedeľa, 1. august, 2021 | Meniny má BožidaraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Pečeň je priamo zodpovedná za stav vášho imunitného systému

Zbavte vašu pečeň nežiadúcich látok, detoxikujte a regenerujte ju!

Prekonali ste COVID-19?

Nový koronavírus spoznávame už druhý rok. Lekári a výskumníci postupne sumarizujú možné dlhodobé negatívne dopady na zdravie ľudí, ktorí prekonali ochorenie COVID-19. Už teraz však na základe nazbieraných poznatkov a štúdií vieme, že minimálne u mnohých pacientov sa ťažkosti neskončia vyliečením sa z akútneho štádia a môžu sa týkať aj bezpríznakových infikovaných, respektíve ľudí s ľahkým priebehom samotného ochorenia. Zmapované sú negatívne následky covid-19 na pľúca, srdce, obličky, centrálny nervový systém a pribúdajú aj nepriaznivé vplyvy na pečeň a tráviace ústrojenstvo.

Na pečeň pôsobí priamy účinok vírusu alebo komplikovaný priebeh choroby a nepriamo lieky používané na liečbu COVID-19. Špeciálne vysoko rizikové populácie si vyžadujú dôkladné sledovanie. Patria sem napr. staršia populácia, pacienti s ochoreniami pečene, ale i pacienti užívajúci antivirotiká alebo bežné nesteroidné protizápalové lieky.

Najťažšie pracujúci orgán v tele

Pečeň hrá kľúčovú úlohu v metabolizme a je potrebná pre rovnováhu celého tela, stabilizuje telesné funkcie,“ uvádza sa v štúdii vedcov z Kalifornskej univerzity. Denne vykoná viac ako 500 funkcií. Filtruje krv, vyplavuje jedovaté látky z tela von. Zaisťuje látkovú výmenu a premenu živín, metabolizmus tukov aj bielkovín. Je zásobárňou krvi, živín a železa.

„Pečeň je filtrom tela,spracúva všetko, čo telo príjme, vrátane liekov,“ hovoria vedci.

Keď PEČEŇ kričí o pomoc!

Od pečene závisí, či telo dokáže, udržať kvalitu a čistotu krvi, či zvládne boj protivírusom, baktériám, alebo nastane bujnenie vírusu či baktérií vo vašom organizme.

Väčšina ľudí spája poškodenie pečene s konzumáciou alkoholu,úlohu zohrávajú ale aj iné faktory. Sú to spomínané vírusy a baktérie, rôzne iné zdravotné diagnózy (cukrovka, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol), ďalej lieky či návyky životného štýlu (fajčenie, obezita, zlá strava). Ochorenie spočiatku nebolí a pacienti o ňom často nevedia.

Za dva mesiace dokážete s pečeňou urobiť zázraky.

Ako mať zdravú pečeň? Skôr ako siahnete po liekoch, zamerajte sa na úpravu stravy. Z jedálnička by mal zmiznúť alkohol a nezdravé potraviny.Veľkou pomocou sú prírodné prípravky, ktoré nám pomôžu zregenerovať pečeň a ochrániť jej funkcie.

Svetovou jednotkou v prírodných prípravkoch na komplexnú ochranu pečene je LIV 52. Je to jedinečný prípravok s viacnásobnou ochranou a regeneráciou pečene. Tvorí ho zmes rastlinných výťažkov.

Prečo práve Liv52?

  • Skúmaný na vedeckej úrovni. Jeho účinky potvrdzuje množstvo klinických štúdií
  • Tvorí ho špecifická kombinácia rastlín, ktorých účinok sa navzájom posilňuje

Rekonvalescencia a regenerácia

  • Potvrdený účinok pri rekonvalescencii po prekonaných ochoreniach- výrazne redukuje symptómy, klinické a biochemické parametre a dobu rekonvalescencie, pomáha regenerovať poškodené pečeňové bunky

Detoxikácia

  • Liv 52 pomáha pri detoxikácii pre telo škodlivých látok z prostredia, potravín a liekov. Jeho zložky majú silný antioxidačný a antibakteriálny účinok.
  • pomáha chrániť pečeňový parenchým-výstelku pred toxínmi, predovšetkým pred alkoholom. Znižuje jeho škodlivý účinok na bunky pečene.

Podpora trávenia a úprava metabolizmu

- zabraňuje stukovateniu pečene

- pomáha normalizovať rytmus medzi apetítom a sýtosťou, zlepšuje trávenie

Liv.52 je účinný a bezpečný prípravok bez nežiadúcich účinkov.

Dostanete ho v každej dobrej lekárni, alebo nawww.zdraviehimalaya.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Napriek tomu, že jazdci na motorke klimatizáciu nepotrebujú, horúčavy doliehajú aj na nich


30. júl

Počas prvého mesiaca vyzbierali takmer 2 tony bioodpadu. Ku kontajneroviskám bola pridaná nová zberná nádoba.


30. júl

Na trhu pribúdajú autá so stočenými kilometrami, z kriminálnej činnosti alebo vozidlá v zlom technickom stave či v exekúcii.


30. júl