SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať

Spoločnosť ORIN pôsobí na slovenskom trhu viac ako 25 rokov.

(Zdroj: ORIN Slovakia)

Je to jediná firma na Slovensku, ktorá sa v takýchto rozmeroch špecializuje na predaj a prenájom zdravotníckych prístrojov, určených na liečbu ochorení pohybového aparátu či srdcovo-cievnych ťažkostí.

Pred niekoľkými rokmi sa majiteľ spoločnosti zúčastnil kongresu v Anglicku, kde hľadal možné spolupráce. Po návrate sa zamestnanci pýtali, či naše prístroje mali úspech a on odpovedal: „Ani neviete, na akej sopke sedíme.“

Dnes to po výbuchu „sopky,“ zvanej Covid 19, vieme. Dostať sa na vyšetrenie k lekárovi s bolesťou kolena či chrbtice je otázkou niekoľkých mesiacov, v mnohých prípadoch sa tieto problémy dnes neriešia. Riešia sa len urgentné, život ohrozujúce stavy a ľudia nakazení korona vírusom.

Ešte donedávna boli zákazníkmi spoločnosti najmä starší ľudia s chronickými bolesťami kĺbov, chrbtice, ktorí potrebovali stlmiť bolesť, zlepšiť hybnosť, chceli sa vyhnúť operácii a častému užívaniu liekov proti bolesti. Za posledné roky ORIN intenzívne spoznávajú aj mladší, produktívni ľudia, ktorí chcú byť aktívni, dosahovať méty v práci, podnikaní, no vďaka životnému štýlu, menej častému pohybu, veľkej záťaži v práci alebo často aj nesprávnemu spôsobu športovania ich bolesti odstavia z aktívneho života. Je to už generácia ľudí, ktorí hľadajú riešenie a lieky berú ako poslednú možnosť.

Zákazník volá s tým, že: ,,Opuchlo mi koleno, neviem sa postaviť na nohu, volal som kvôli vyšetreniu, termín mi dali o mesiac, prosím Vás, požičiate mi ten prístroj? Je piatok a ja v pondelok musím ísť do práce.“ Takéto telefonáty sú dnes na dennom poriadku. Doba sa zmenila a dnes nie je venovaný priestor ľuďom s „bežnými“ problémami, ktoré im však bránia zarábať peniaze a starať sa o svoje rodiny. Veď kto si dnes môže dovoliť žiť z Pnky?

Počas kovidu sa ešte viac predlžujú termíny vyšetrení, zákrokov, no ľudí neprestali bolieť kĺby ani chrbtica. Mnohí to odkladajú, lebo nemajú chuť momentálne chodiť po ambulanciách, no je to pre nich časovaná bomba. Realita je, že u nás 50-tnici končia na operačnom stole a po zotavení ako čiastoční alebo úplní invalidi majú obrovský problém nájsť si prácu, ktorá ich plnohodnotne uživí.

V týchto časoch majú v ORINe plné ruky práce. Ich prístroje sú určené do domáceho prostredia. Sú na to prispôsobené a schválené. Ak človek denne zaťažuje pohybový aparát, tak pravidelná rehabilitácia v pohodlí domova je neoceniteľná. Zákazník - často živiteľ rodiny regeneruje, zmierňuje bolesť, zlepšuje hybnosť, urýchľuje proces hojenia pri zápaloch, zmierňuje opuchy či už ide o kĺby alebo chrbticu, stavy po úrazoch alebo chronické ťažkosti a to všetko doma, prípadne prístroj berie aj do práce. Ak sa jedná len o úraz, stačí si prístroj prenajať, vyliečiť zranenie a prístroj vrátiť. Je to pohodlné a jednoduché.

Ak ste sa aj Vy našli v riadkoch vyššie a potrebujete dnes rýchlo a účinne vyriešiť určitý zdravotný problém, či už sa jedná o problémy s pohybovým aparátom alebo srdcovo-cievnymi ťažkosťami, už viete, ako to urobiť. Obráťte sa na spoločnosť ORIN, kde sa dočkáte rýchlej a cielenej pomoci a už zajtra môže Vaše telo znovu fungovať.


www.orin.sk
aby Vaše telo fungovalo

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu