SME
Utorok, 27. júl, 2021 | Meniny má BoženaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Najnovšie dezinfekčné prostriedky

Dezinfekčné prostriedky z radu STÉRIDINE predstavujú najnovšie vedecké poznatky a najmodernejšie technologické postupy

Dezinfekcie inaktivujú stále širší rad patogénov, a pritom nepoškodzujú životné prostredie. Výrobky STÉRIDINE spĺňajú najnáročnejšie kritériá, a preto ich odporúčame zvlášť citlivým ľuďom, ktorí trpia najrôznejšími alergiami a inými nežiaducimi reakciami.

Dezinfekcia a dezinfekčné prostriedky nielen v čase koronavírusu

Pokročilé zdravotnícke technológie oceníme najmä v súčasnej dobe koronavírusovej pandémie. Nutnosť neustálej dezinfekcie rúk by ešte pred časom znamenala významné kožné problémy a zhoršenie alergických ťažkostí pre ľudí s citlivou pokožkou. V súčasnosti však máme k dispozícii oveľa šetrnejšiu dezinfekciu, ktorá nekompromisne zlikviduje všetky baktérie a vírusy, pritom je však šetrná aj k jemnej a citlivej pokožke detí a alergikov.

Kvalitné dezinfekcie expedujeme aj na Slovensko

Dezinfekčné prostriedky expedujeme aj na Slovensko prostredníctvom Českej a Slovenskej pošty. Ide o kvalitné dezinfekcie radu STÉRIDINE, ktoré sú hypoalergénne voči personálu nemocníc a pacientom, a pritom nekompromisné k patogénnym mikroorganizmom, a vyhovujú najnovším predpisom EÚ. Okrem iného u nás nájdete katalóg dezinfekcií a manuál, ako sa chrániť pred koronavírusom.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Keď ekológia spája

Pred pár dňami sme sa stali oficiálnym partnerom portálu Naše Bio&Eko.


17m

Zmena zdravotnej poisťovne nikdy nebola jednoduchšia.


11 h

Sladké plody brusnice si okrem lahodného koláča spájame i s liečbou ochorení vylučovacej sústavy. Právom.


14 h