SME
Sobota, 13. august, 2022 | Meniny má Ľubomír

Nemocnica AGEL Košice-Šaca získala ocenenie Zlatý Aeskulap

Spoločnosť AGEL a.s. udelila Nemocnici AGEL Košice-Šaca ocenenie Zlatý Aeskulap za rok 2019 v kategórii Spoločnosť roka.

Vedenie nemocnice AGEL Košice-Šaca a jej zamestnanci sa v týchto dňoch tešia z ďalšieho ocenenia. Nemocnica zaznamenala úspech medzi zdravotníckymi zariadeniami skupiny AGEL ziskom ocenenia Zlatý Aeskulap 2019 v kategórii Spoločnosť roka. Spoločnosť AGEL a.s. každoročne vyhodnocuje výsledky jednotlivých nemocníc a oceňuje individuálne osobnosti z radov lekárov a sestier patriacich do siete zdravotníckych zariadení skupiny AGEL. Odovzdávanie cien za rok 2019 sa z dôvodu epidémie koronavírusu vlani neuskutočnilo, preto boli ocenenia za roky 2019 a 2020 odovzdávané súčasne. Cenu Zlatý Aeskulap 2019 prevzal riaditeľ Nemocnice AGEL Košice-Šaca MUDr. Pavol Rusnák, MBA od predsedu predstavenstva skupiny AGEL Ing. Tomáša Chreneka, Ph.D. „Vážime si každé ocenenie, ktoré je odmenou za dennodenné úsilie všetkých zamestnancov a zároveň vizitkou, že svoju prácu robíme dobre a s presvedčením, že naši pacienti a klienti si zaslúžia tú najlepšiu zdravotnú starostlivosť,“ vyjadril sa na margo získania ocenenia riaditeľ Nemocnice AGEL Košice-Šaca, MUDr. Pavol Rusnák, MBA.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Za architektonickým unikátom Apúlie cestujte do mestečka Alberobello.


INZERCIA 12. aug

Západoslovenská distribučná prinavráti koridoru pod VVN vedení v Pečnianskom lese prírodný charakter


INZERCIA 11. aug

Aký je rozdiel medzi palivami na čerpacích staniciach a tými, ktoré poháňajú monoposty F1?


11. aug
SkryťZatvoriť reklamu