SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
INZERCIA

Lenivý brunch s Muchom

Viete, čo sa od vás očakáva toto leto? Stopercentne exkluzívny letný oddych.

(Zdroj: Thermia Palace Health Spa Hotel)

Veci treba robiť na 100 %, alebo sa do nich netreba ani púšťať. Keď ste k svojej dovolenke zaujali tento postoj, ubezpečujeme vás, že na dvere luxusného 5* hotela Thermia Palace na piešťanskom Kúpeľnom ostrove nebudete musieť klopať. Sú pre vás stále otvorené aj s vyrolovaným červeným kobercom. A to je len začiatok. Neveríte? Presvedčte sa!

V stopercentnej kondícii a presne s týmto nastavením vstúpil do letnej sezóny luxusný piešťanský kúpeľný hotel, ktorého bohatá história bola len predzvesťou toho, čo všetko ponúkne hosťom aj po viac, ako 100 rokoch.

Rezervujte si exkluzívny dovolenkový zážitok na Slovensku už teraz!

Opulentný secesný skvost vsadený v prekrásnom parku neustále napreduje, vďaka čomu si udržiava spokojnú klientelu a z roka na rok láka čoraz viac Slovákov.

Láska ide cez žalúdok

Prekrásna reštaurácia hotela Thremia Palace s romantickým polkruhovým výhľadom na okolitú zeleň zvykne vyraziť dych každému, kto do nej vstúpi prvý krát. Na mieru maľovaný obraz Alfonsa Muchu –Buď pozdravený, požehnaný prameň zdravia zdobí priečelie dverí reštaurácie z vnútornej strany. Jedna z dievčin na ňom je podľa legendy jeho dcéra, ktorá vďaka geotermálnej vode a bahnu v Piešťanoch vyzdravela.

Keď vám výjav z obrazu v hotelovej reštaurácii bude povedomý, pravdepodobne ste sa s ním už stretli na poštových známkach, ktoré sa dostali do obehu v roku 2015...no presuňme sa z histórie do nemenej zaujímavej súčasnosti. Najpodstatnejšie na reštauráciách býva to, že vám dych v tom dobrom slova zmysle vyrazia kulinárske dobroty.

Kuchyňa hotela Thermia Palace má v novej sezóne i nového šéfkuchára. Ten si okrem iného pre hostí pripraví každý druhý piatok a sobotu ochutnávku špecialít s názvom Chuť strednej Európy. Piatky a soboty, počas ktorých hostia nebudú ochutnávať créme de la créme so stredoeurópskej kuchyne vyplnia špeciality plné lahodných chutí Grécka.

Milovníci pekného počasia, šumenia listov košatých stromov a mäkkej trávy pod nohami tiež nebudú ukrátení o špeciality. Nechajte sa nahovoriť na romantický večer pri krásne prestretých stoloch v parku ocenia novinku v ponuke – Večeru pre dvoch, ktorú šéfkuchár pripraví páru doslova „na kľúč“ a servírovať sa bude vonku – napríklad pri posledných lúčoch zapadajúceho slnka.

V prípade, že si ľúbite pospať, môžete vypustiť naháňačku za hotelovými raňajkami. V letných mesiacoch môžete celé nedeľné dopoludnia presedieť s vynikajúcimi, nekonečne dlhými raňajkami (brunch), ktoré sa pretiahnu až do obeda.

Zaručene vás tento ležérny začiatok nedele naladí na celý deň, ktorý si v podobnom tempe vychutnáte až do súmraku v krásnom wellnesse, na procedúrach v Kúpeľnom dome Irma, alebo ho strávite prechádzkami v parku a posedeniami pri kávičke či zákusku.

Piešťanský Kúpeľný ostrov korunovaný hotelom Thermia Palace je zosobnením dovolenkovej pohody. Príďte si ju vychutnať plnými dúškami!
Všetky potrebné informácie o novinkách, pobytoch a službách v ponuke hotela Thermia Palace nájdete na stránke www.ensanahotels.com/thermia-palace/sk.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


5 h
BLoKK ponúka unikátne interiéry.

Premena starších priemyselných alebo kancelárskych budov na moderné bývanie je jednou z ciest rozvoja pre mesto.


8 h

Koncept Smart Home - chytrá domácnosť - už nie je pojmom zo sveta sci-fi, ale realitou dostupnou pre každého.


9 h
Skryť Zatvoriť reklamu