SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky

Skúter Medley je praktický, spoľahlivý a bezpečný, ako stvorený na mestské cesty.

Premýšľate, ako sa v meste vyhnúť zápcham, zefektívniť cestovanie alebo jednoducho chcete vyskúšať iný spôsob mobility? Riešením je skúter Medley, od legendárneho talianskeho výrobcu jednostopových vozidiel Piaggio, v ktorého portfóliu je aj štýlová Vespa, klasická Moto Guzzi či športová Aprilia.

Komfortný a najmä spoľahlivý skúter
Piaggio Medley kombinuje ľahké manévrovanie dynamického mestského vozidla so stabilitou a moderným komfortom veľkého skútra. Do motora a vybavenia bolo zakomponované všetko, čo Piaggio, svetový líder na trhu, v súčasnosti ponúka, pokiaľ ide o high-tech, inovácie a dizajn. Ide o najvýkonnejší skúter vo svojej kategórii. Stavbou sa radí viac medzi mestské skútre - zmestí sa do každej medzery, tak v kolóne ako aj na parkovisku - komfortom počas jazdy a výkonom motora si ho však užijete aj na väčšiu vzdialenosť. V krátkom šprinte s pevným štartom vďaka tomu ťažko nájdete konkurenta a ani na diaľnici s ním nebudete brzdiť premávku. Medley je najmladší model v ponuke značky Piaggio a predstavuje zlatú strednú cestu medzi základným modelom Liberty a väčším Beverly.

Zábavu a dynamiku poskytuje záťah motora spodných otáčok podporený solídne dimenzovaným podvozkom a najmä veľkými kolesami, ktoré zvyšujú bezpečnosť jazdy. Tie prídu vhod pri cestných nerovnostiach, ale aj v rýchlejších zákrutách, kde sa Medley vedie ľahko a s istotou. Nový motor i-Get s najnižšími hodnotami spotreby a emisií spĺňa emisnú normu EURO 5 a má výkonných 15 HP, vďaka čomu poskytuje viacero výhod: tiché zapaľovanie, menšiu hmotnosť, väčšiu spoľahlivosť a výrazne nižšiu spotreba paliva. Pri častom postávaní na semaforoch oceníte nový prvok výbavy - systém štart-stop. A pokiaľ nepatríte medzi zástancov tejto ekologickej funkcie, stlačením tlačidla off ju jednoducho vypnete.

Praktické príslušenstvo a softvér Piaggio pre smartphone
Nové prídavné čelné sklo chráni pred poveternostnými vplyvmi a zároveň zvyšuje elegantný dizajn. Veľkosť úložného priestoru vás určite poteší. Pod sedlo, na ktoré sa mimochodom pohodlne zmestia dve dospelé osoby, totiž nie je problém zamknúť ani pár prilieb. A keby sa k nim náhodou nevošli všetky drobnosti, ktoré nechcete ponechať vo vreckách, v prednej kapote je uzamykateľná priehradka. V nej si môžete počas jazdenia zároveň nabíjať telefón cez integrovaný USB konektor. K dispozícii je aj 30 alebo 37 litrový top case pre maximalizáciu úložného priestoru, ktorý si môžete objednať vo farbe motorky. Určite vás poteší spárovanie displeja uprostred riadidiel so smartfónom. Dizajn prístrojového panela je moderný a dozviete sa z neho všetko podstatné - vrátane toho, kto práve volá. K dispozícii je totiž exkluzívna softvérová platforma Piaggio MIA, ktorá je pre modely Medley za príplatok a pre modely Medley S je súčasťou základnej výbavy. Poskytuje doplnkové funkcie prepojenia telefónu a skútra, vďaka čomu máte aktuálne informácie o stave vozidla, geolokačné informácie a rôzne praktické či zábavné ovládacie prvky.

Cena a letná akcia
Piaggio Medley je aktuálne na Slovensku v predaji za 3390 EUR, model Medley S, ktorý je vyšperkovaný červenými doplnkami a pružinami, kúpite už za 3590 EUR. Do konca augusta k nemu navyše získate aj top case zadarmo.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Pomáhať dobrej veci prináša svoje ovocie a niekedy aj tekuté zlato!


12m

Niektorí sa možno nevedia vzdať milovaného auta, ale výmenou starého vykurovania môžeme veľa ovplyvniť.


21m

Ako dopadlo testovanie špičkových schodolezov? Najväčšou bariérou, s ktorou sa stretávajú imobilní ľudia, sú schody.


40m
Skryť Zatvoriť reklamu