SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Keď ekológia spája

Pred pár dňami sme sa stali oficiálnym partnerom portálu Naše Bio&Eko.

Keď ekológia spájaKeď ekológia spája (Zdroj: Leier Baustoffe SK)

Pre spoluprácu sme sa rozhodli najmä preto, že naša filozofia fungovania sa veľmi zhoduje s hodnotami tohto online magazínu. Ako súčasť veľkej nadnárodnej skupiny si uvedomujeme našu zodpovednosť nielen voči zákazníkom, ale aj voči prírode a životnému prostrediu, čo je v segmente stavebníctva ešte stále dosť ojedinelé. Pri výrobe stavebný ch materi álov využívame nov é technol ó gie , práve vďaka ktorým dokážeme rešpektovať ekologick é požiadavky tejto doby. Naše produkty neustále inovujeme a vygenerovan é zisky následne op äť investujeme späť do nášho vývoja. Dopad na životn é prostredie však nezohľadňujeme len pri vý robe, ale aj pri balení a logistike.

„Sme veľmi radi, že existujú organizácie, firmy či portály, ako je aj online magazín Naše Bio&Eko, ktoré sa zameriavajú na témy zo sveta ekológie. Ktoré spájajú podobne zmýšľajúcich ľudí, aby sa mohli vzájomne inšpirovať. Je nám veľkým potešením, že aj my sme súčasťou tohto projektu a že sa stále viac organizácií vydáva na cestu zodpovedným životom v oblasti udržateľných zdrojov a životného prostredia.” povedal k partnerstvu konateľ spoločnosti Leier Baustoffe SK, Mag. Ľubomír Roth.

V našom portfóliu nájdete stavebné materiály pre každú fázu výstavby - od inžinierskych sietí, cez tehlu, betónové prefabrikáty, komíny až po záhradné výrobky k dotvoreniu okolia domu a skrášleniu záhrady. Z ekologického hľadiska sme však obzvlášť hrdí na stavebný materiál Durisol, ktorý je čisto prírodný a 100% recyklovateľný. Snažíme sa prinášať nov é vhľady do modern é ho stavebníctva, pričom sa držíme našich základných priorít – využívanie kvalitných surovín, zdravotná nezávadnosť produktov a environmentálna ochrana. Finálnym výsledkom však má byť najmä radosť zo stavby vysnívaného domova.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.

Pribylinská 3

831 04 Bratislava

Tel: 02/44 888 846

www.leier.sk

leier@leier.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Ak plánujete výlet do hlavného mesta, určite by ste nemali vynechať tieto pamiatky a atrakcie.


INZERCIA 2 h

Už dnes si môžete kúpiť špeciálne vydanie denníka SME s knihou len za 4,99 €.


INZERCIA 2 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


12 h
Skryť Zatvoriť reklamu