SME
Piatok, 22. október, 2021 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Časté zápaly ústnej dutiny či nádcha? Vyskúšajte nano striebro

Liečivé účinky koloidného striebra poznáme už stáročia. Vedeli ste, že pomáha aj pri zápaloch ústnej dutiny, nosa a uší?

Už oddávna je totiž striebro okrem platidla a vzácneho kovu známe aj ako dezinfekcia. Strieborné nádoby, strieborné mince vo vode či strieborné chirurgické nite ľudstvo sprevádzali celé generácie. V súčasnosti opäť nachádzame jeho neoceniteľné liečebné účinky vo forme koloidného striebra.

Ide o molekuly striebra vo veľkosti nanočastíc rozptýlené v čistenej vode. Pri tak malých rozmeroch má striebro výnimočné fyzikálno-chemické či biologické vlastnosti a silné účinky s rýchlym nástupom. Práve preto v posledných rokoch koloidné striebro zažíva svoju renesanciu.

Pre koho je rad liečiv COLDISEPT nanoSILVER s koloidným striebrom určený?

COLDISEPT nanoSILVER ústny sprej je vhodný pre dospelých a deti od 6 rokov, ktorých trápia bolesti hrdla, zápal mandlí a suchý kašeľ spôsobený nachladnutím. Pomáha zmierniť pretrvávajúce nepríjemné pocity v hrdle zvlhčovaním sliznice, čím zmierňuje príznaky zápalu, ako sú bolesť a pocit pálenia. Je vhodný aj na stavy po výbere mandlí a iných pooperačných zákrokoch v ústach a hrdle.

COLDISEPT nanoSILVER nosový sprej je pre všetkých, ktorí trpia akútnou či chronickou nádchou, alebo pociťujú suchosť a podráždenie sliznice nosa bez ohľadu na príčinu. Chráni pred škodlivými vonkajšími vplyvmi, zmierňuje pocit pálenia, zvlhčuje, upokojuje a podporuje proces regenerácie pri liekoch poškodzujúcich sliznicu či pri zápale dutín. Všetkým dospelým a deťom od 6 rokov poskytuje dodatočnú ochranu pred vírusmi a baktériami počas zimného obdobia, ako aj pri extrémnych zmenách teploty, ako je klimatizácia či vykurovanie.

COLDISEPT nanoSILVER ušné kvapky podporujú liečbu zápalov vonkajšieho ucha, majú čistiace účinky a vytvárajú ochrannú bariéru na povrchu kože. Obsahujú koloidné striebro a meď, ktoré potláčajú rast baktérií, plesní a húb. Sú vhodné pre všetkých dospelých a deti od 6 rokov s bolesťami, opuchmi a nepríjemnými pocitmi v ušiach.

Čo rad COLDISEPT nanoSILVER obsahuje?
Okrem nanočastíc koloidného striebra účinných proti nebezpečným patogénom obsahuje červenú riasu Chondrus crispus, ktorá spolu s roztokom minerálnych solí zvlhčuje a upokojuje sliznicu a zároveň podporuje jej regeneráciu. Ušné kvapky navyše obsahujú aj meď, vďaka ktorej je liečba rýchlejšia a príznaky miernejšie. Liečivá COLDISEPT nanoSILVER sa môžu používať dlhodobo a bez rizika návyku.

Výdaj nie je viazaný na lekársky predpis. Pred použitím si prečítajte príbalový leták, alebo sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Viac informácií nájdete na www.coldisept.sk

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vycestujte na aktívnu dovolenku, z ktorej sa vrátite s plnou hlavou zážitkov.


INZERCIA 3 h

Kúpou neobyčajného adventného kalendára z Kauflandu pomôžete rodinám v ohrození.


INZERCIA 3 h

INDEX a Slovenská sporiteľňa vyhlásili výsledky prvého ročníka súťaže.


INZERCIA 19 h
Skryť Zatvoriť reklamu