SME
Sobota, 16. október, 2021 | Meniny má VladimíraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

Radosť zachytiť tieto krásne krivky

(Zdroj: Cupra)

Peter Sedláčik je fotograf, ktorý svojou tvorbou už dávno prekročil hranice Slovenska. Spolu so svojou umeleckou partnerkou Žužu Gálovou tvoria unikátny a originálny projekt Lens Between Us. Práve jeho originálny pohľad na svet, umelecká invencia a precíznosť sú dôvody, prečo v originálnom slovenskom projekte #6zmyslov reprezentuje zmysel ZRAK. Viac o projekte sa dozviete na https://www.cupraofficial.sk/6zmyslov/zrak

A čím zaujala CUPRA FORMENTOR jeho profesionálne oko? Pre zachytenie krásy dravého auta, akým je CUPRA Formentor, som upriamil pozornosť na detaily, ktoré ma najviac oslovili pri pohľade na auto. Pre mňa je to dizajn predných aj zadných svetiel. Dynamické, originálne a sofistikované. “Hmm, bola radosť zachytiťi tieto krásne krivky.” Dodáva Peter Sedláčik.

Dizajn CUPRA Formentor je naozaj neprehliadnuteľný. Výrazná kapota, markantný dizajnový jazyk a honosný zadný spojler to je jedinečný dizajn prezentujúci výkonom, ktorý vynikne. Aj svetelný podpis je skutočne nezameniteľný: Vycibrený dizajn a jasnejšie osvetlenie s dlhou životnosťou. Predné LED svetlomety dodávajú CUPRA Formentor charakteristický profil značky. Navzájom prepojené zadné LED svetlá akcentujú športový charakter a privítajú Vás, keď sa priblížite.

Objavte o CUPRA viac na instagrame cupra_slovakia, alebo www.cupraofficial.sk.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Rehabilitačná lekárka radí 3 kroky vedúce k úľave od bolesti chrbta.


INZERCIA 14 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


15. okt

V mimoriadne fotogenickom prostredí čaká 5 zaujímavých farebných dediniek.


INZERCIA 15. okt
Skryť Zatvoriť reklamu