SME
Piatok, 22. október, 2021 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky
INZERCIA

"Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád

(Zdroj: Cupra)

"CUPRA to nie je žiadny bylinožravec - rozhodne má schopnosť uloviť. A zvnútra je všestranná. Môže byť príjemná, pohodová, ale aj tvrdá. Je taká, ak sa bavíme o chuti, komplexná." Tak chutí CUPRA Formentor podľa šéfkuchára. Zistite viac na https://www.cupraofficial.sk/6zmyslov/chut.

Michal Konrád je šéfkuchár, ktorý momentálne realizuje svoj vlastný streetfoodový projekt Bao Brothers. Pracoval v špičkových reštauráciách Cocoon, Kyashii či Chino Latino v Londýne. Na Gurmán Awards ho ocenili titulom Kuchár roka na Slovensku. 9 rokov šéfoval v bratislavskej reštaurácii Fou Zoo, ktorá pod jeho vedením získala titul prestížnej svetovej organizácie Gault & Millau. Potrebujete ďalší dôvod, prečo v originálnom slovenskom projekte #6zmyslov reprezentuje CHUŤ?


Jazda v CUPRA Formentor vyhovie každej chuti. Individualizácia zážitku z jazdy prichádza vo forme výberu jazdného režimu. Vďaka širokej škále konfigurovateľných režimov máte väčšiu kontrolu nad podvozkom, riadením a odozvou na plyn.

Objavte o Formentore viac na instagrame cupra_slovakia, alebo www.cupraofficial.sk.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zo všetkých krajín V4 autá do dvoch rokov najviac zdraželi na Slovensku.


5 h

Vycestujte na aktívnu dovolenku, z ktorej sa vrátite s plnou hlavou zážitkov.


INZERCIA 16 h

Kúpou neobyčajného adventného kalendára z Kauflandu pomôžete rodinám v ohrození.


INZERCIA 16 h
Skryť Zatvoriť reklamu