SME
Sobota, 23. október, 2021 | Meniny má AlojziaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

"Keď sa nám niečo páči, Máme chuť sa toho dotknúť"

Prezrádza Viera Brunovská.

(Zdroj: Cupra)

"CUPRA je to auto, ktoré vás určite zaujme dizajnom a krivky tohto auta boli inšpiráciou pre osobný amulet, ktorý som vytvorila. Chcela som, aby vyjadroval aj ďalšie vlastnosti auta - dynamiku, rýchlosť, hravosť... Preto je amulet CUPRA z mojej dielne nielen dekoratívnym príveskom, ale aj hračkou, ktorá vás môže baviť a nielen sa vám páčiť." Viac informácií nájdete na https://www.cupraofficial.sk/6zmyslov/dotyk.

To sú slová Viery Brunovskej - šperkárky v slobodnom povolaní. Jej diela sú vystavované doma, aj v zahraničí. Sú ozdobou mnohých súkromnych zbierok aj zbierok Slovenskej národnej galérie. V originálnom slovenskom projekte #6zmyslov jej dielo reprezentuje zmysel HMAT.

CUPRA Formentor sa vás dotkne exkluzívnym interiérom, ktorý v ničom nezaostáva: zaujme vás svojím moderným a športovým charakterom, ktorý jedinečným spôsobom prezentuje životný štýl značky CUPRA. Už pri otvorení dverí sa prejaví výnimočný charakter vozidla: LED uvítacie svetlo, volant CUPRA a športové sedadlá čalúnené kožou okamžite sprostredkujú pocit pohodlia a bezpečia.

Pri pohľade do interiéru sa zdá, že sa palubná doska vznáša. Toto horizontálne spojenie medzi dverami vodiča a spolujazdca podčiarkuje expresivitu vozidla. Vysoká kvalita exkluzívneho dizajnu v interiéri je zrejmá na prvý pohľad - napríklad kombináciou tmavých chrómových a čiernymi lesklými akcentmi. Pohodlné športové sedadlá s operadlami v karbónovom prevedení dodávajú interiéru ľahkosť, ktorá hravým spôsobom nadväzuje na vysokovýkonný charakter vozidla a šikovne ho zvýrazňuje. Sedadlá s nižšou polohou sedenia zároveň poskytujú príjemný, ergonomicky optimalizovaný komfort jazdy.

Objavte o Formentore viac na instagrame cupra_slovakia, alebo www.cupraofficial.sk.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Zo všetkých krajín V4 autá do dvoch rokov najviac zdraželi na Slovensku.


22. okt

Vycestujte na aktívnu dovolenku, z ktorej sa vrátite s plnou hlavou zážitkov.


INZERCIA 22. okt

Kúpou neobyčajného adventného kalendára z Kauflandu pomôžete rodinám v ohrození.


INZERCIA 22. okt
Skryť Zatvoriť reklamu