SME
Štvrtok, 28. október, 2021 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky
INZERCIA

"Keď sa nám niečo páči, Máme chuť sa toho dotknúť"

Prezrádza Viera Brunovská.

(Zdroj: Cupra)

"CUPRA je to auto, ktoré vás určite zaujme dizajnom a krivky tohto auta boli inšpiráciou pre osobný amulet, ktorý som vytvorila. Chcela som, aby vyjadroval aj ďalšie vlastnosti auta - dynamiku, rýchlosť, hravosť... Preto je amulet CUPRA z mojej dielne nielen dekoratívnym príveskom, ale aj hračkou, ktorá vás môže baviť a nielen sa vám páčiť." Viac informácií nájdete na https://www.cupraofficial.sk/6zmyslov/dotyk.

To sú slová Viery Brunovskej - šperkárky v slobodnom povolaní. Jej diela sú vystavované doma, aj v zahraničí. Sú ozdobou mnohých súkromnych zbierok aj zbierok Slovenskej národnej galérie. V originálnom slovenskom projekte #6zmyslov jej dielo reprezentuje zmysel HMAT.

CUPRA Formentor sa vás dotkne exkluzívnym interiérom, ktorý v ničom nezaostáva: zaujme vás svojím moderným a športovým charakterom, ktorý jedinečným spôsobom prezentuje životný štýl značky CUPRA. Už pri otvorení dverí sa prejaví výnimočný charakter vozidla: LED uvítacie svetlo, volant CUPRA a športové sedadlá čalúnené kožou okamžite sprostredkujú pocit pohodlia a bezpečia.

Pri pohľade do interiéru sa zdá, že sa palubná doska vznáša. Toto horizontálne spojenie medzi dverami vodiča a spolujazdca podčiarkuje expresivitu vozidla. Vysoká kvalita exkluzívneho dizajnu v interiéri je zrejmá na prvý pohľad - napríklad kombináciou tmavých chrómových a čiernymi lesklými akcentmi. Pohodlné športové sedadlá s operadlami v karbónovom prevedení dodávajú interiéru ľahkosť, ktorá hravým spôsobom nadväzuje na vysokovýkonný charakter vozidla a šikovne ho zvýrazňuje. Sedadlá s nižšou polohou sedenia zároveň poskytujú príjemný, ergonomicky optimalizovaný komfort jazdy.

Objavte o Formentore viac na instagrame cupra_slovakia, alebo www.cupraofficial.sk.

Načítavam video...

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Zatvoriť reklamu