SME
Sobota, 16. október, 2021 | Meniny má VladimíraKrížovkyKrížovky
INZERCIA

ŠKODA prišla s unikátnou platformou

Pápežovi môžete poslať svoj osobný odkaz.

Pápež František máva ľuďom pred stretnutím so slovenskými cirkevnými hodnostármi v Dóme svätého Martina v Bratislave.Pápež František máva ľuďom pred stretnutím so slovenskými cirkevnými hodnostármi v Dóme svätého Martina v Bratislave. (Zdroj: Nový Čas / Jozef Forro )
  • ŠKODA AUTO Slovensko vytvorila unikátnu online platformu pozdravpapezovi.sk, vďaka ktorej je možné odovzdať odkaz Svätému Otcovi Františkovi
  • Podporné odkazy sa budú zobrazovať na virtuálnom 3D modeli ŠKODA ENYAQ iV, ktorý je súčasťou pápežskej flotily
  • Vďaka rozšírenej realite bude možné vidieť odkazy pre pápeža aj na reálnych vozidlách ENYAQ iV vystavených v Bratislave a Košiciach
  • Na prepravu Svätého Otca po Slovensku slúžia na mieru upravené modely ENYAQ iV a dva modely KAROQ

Spoločnosť ŠKODA AUTO Slovensko prišla pri príležitosti návštevy Svätého Otca s unikátnou platformou www.pozdravpapezovi.sk. Vďaka nej budú môcť ľudia z celého sveta posielať pápežovi k jeho ceste po Slovensku svoje osobné či podporné odkazy. Spojenie s pápežom Františkom tak budú mať aj tí, ktorí sa nemôžu osobne zúčastniť žiadneho z verejných podujatí. Všetky odkazy budú zobrazené na virtuálnom 3D modeli ENYAQ iV, ktorý využíva Svätý Otec, a prostredníctvom rozšírenej reality aj na modeloch ENYAQ iV vystavených v Bratislave a Košiciach.

Návšteva pápeža Františka na Slovensku je pre mnohých životnou udalosťou. Ešte osobnejší charakter môže mať jeho návšteva vďaka unikátnej platforme www.pozdravpapezovi.sk, ktorá je pre zahraničných veriacich dostupná aj v anglickej mutácii. "Uvedomujeme si, že nie každý sa bude môcť stretnúť so Svätým Otcom, a preto sme vytvorili špeciálnu platformu www.pozdravpapezovi.sk, prostredníctvom ktorej majú ľudia z celého sveta možnosť zanechávať Svätému Otcovi svoje odkazy a byť k nemu tak o čosi bližšie. Odkazy sa budú zobrazovať na virtuálnom 3D modeli ŠKODA ENYAQ iV, ktorý je zároveň súčasťou flotily vozidiel, na ktorých sa pápež František bude na Slovensku prepravovať. Veľmi si vážime, že značka ŠKODA získala dôveru od apoštolskej nunciatúry a môže tak pápežskej delegácii poskytnúť bezpečný presun v rámci Slovenska," hovorí Roman Rajtár, vedúci marketingu spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

Načítavam video...

Rozšírená realita pre ešte väčší zážitok

Osobné pozdravy či priania pre Svätého Otca si ľudia budú môcť pozrieť nielen na 3D modeli na webstránke www.pozdravpapezovi.sk, ale vďaka rozšírenej realite (AR) aj naživo na reálnych vozidlách ŠKODA ENYAQ iV. Stačí napísať svoj odkaz na webstránke www.pozdravpapezovi.sk, namieriť svoj smartfón či tablet na ktorýkoľvek model ŠKODA ENYAQ iV a odkazy či pozdravy pre pápeža Františka sa tak zobrazia priamo na skutočnom vozidle stojacom pred vami. Pri tejto príležitosti bude elektrické SUV vystavené od 13. do 19. septembra pri nákupnom centre Eurovea v Bratislave a od 14. do 19. septembra pred košickým Auparkom, kde si návštevníci môžu vyskúšať rozšírenú realitu priamo na svojom telefóne. Obrázok modelu ENYAQ iV s individuálnymi pozdravmi bude následne možné zdieľať na sociálnych sieťach. Po návšteve Svätého Otca na Slovensku odovzdá ŠKODA AUTO Slovensko všetky pozdravy od ľudí apoštolskej nunciatúre.

ŠKODA AUTO Slovensko zabezpečuje prepravu Svätého Otca na Slovensku. Automobilka poskytla Apoštolskej nunciatúre na Slovensku pre účely presunu pápeža počas jeho návštevy dva špeciálne upravené modely elektrického SUV ŠKODA ENYAQ iV a dva modely ŠKODA KAROQ. Všetky štyri vozidlá sú upravené tak, aby spĺňali prísne špecifikácie Vatikánu. Autá majú čiernu metalízu a čierny interiér. Bežne tónované bočné okná sú nahradené priehľadným sklom. Súčasťou úprav na vozidlách sú aj držiaky na vatikánske vlajky na predných nárazníkoch, oficiálne logo návštevy Svätého Otca na vonkajších krytoch spätných zrkadiel a madlo v interiéri vozidiel pre komfortnejšie vystupovanie. Všetky autá zároveň disponujú množstvom bezpečnostných asistentov. ENYAQ iV je podľa testov Euro NCAP jedným z najbezpečnejších vozidiel z hľadiska ochrany posádky, ktoré sú v súčasnosti vo k dispozícii v tejto triede.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Rehabilitačná lekárka radí 3 kroky vedúce k úľave od bolesti chrbta.


INZERCIA 14 h

Ovocné šťavy sa stali obľúbenou súčasťou ranných rituálov mnohých z nás.


15. okt

V mimoriadne fotogenickom prostredí čaká 5 zaujímavých farebných dediniek.


INZERCIA 15. okt
Skryť Zatvoriť reklamu