SME
Utorok, 30. november, 2021 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Potrebujete si požičať? Získajte až 2000 € bez úroku

Nižšiu pôžičku dostanete aj bezúročne, treba však ísť do správnej banky.

Možno aj vy zvažujete pôžičku, odrádzajú vás však aktuálne vysoké úrokové sadzby, poplatky či rôzne podmienky, ktoré musíte splniť. Aj v súčasnosti sa však stále nájde spotrebiteľský úver s 0 % úrokom. Ako a kde ho môžete získať?

Hľadajte úrok 0 %

Chceli ste konečne kúpiť novú linku do kuchyne či potrebujete dať auto do opravy, ale chýbajú vám peniaze? Alebo len potrebujete preklenúť ťažšie obdobie? Jednou z možností je požičať si peniaze v banke.

Najvýhodnejší úver do 2000 eur momentálne ponúka Raiffeisen banka. Jej Parádnu pôžičku až do 2000 € dostanete dnes s 0 % úrokom. Zobrať si ju môžete navyše aj vtedy, ak nie ste jej klientom a jej vybavenie je zadarmo. Splácanie si môžete rozdeliť na dlhšie obdobie, najnižšia splátka je tak na úrovni 20,84 mesačne počas ôsmich rokov. Ak by ste ju chceli splatiť skôr, môžete tak spraviť bez akýchkoľvek poplatkov.

Na čo všetko si môžete vziať pôžičku?

Klasický spotrebiteľský úver môžete využiť na čokoľvek. Najčastejšie z neho financujeme bežné zariadenie domácnosti - nábytok alebo elektroniku. Okrem toho sa dá použiť aj na menšie rekonštrukčné práce či dokonca kúpu auta.

Vypočítajte si mesačnú splátku

Aby ste získali Parádnu pôžičku, stačí splniť podmienky banky. Vybaviť sa dá na počkanie a jej schválenie vám potvrdia najneskôr 24 hodín od podania žiadosti. Minimálna doba splácania je 18 a maximálna 96 mesiacov. Úrok 0 % sa vzťahuje iba na pôžičku od 300 € do 2 000 €, ale v Raiffeisen banke si môžete požičať až do 30 000 € s odmenou za riadne splácanie až do 459 € každý rok. Pre lepší prehľad si môžete vypočítať mesačnú splátku v prehľadnej kalkulačke.

CHCEM SI VYPOČÍTAŤ SPLÁTKU

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Distribúcia krízových balíčkov pre ohrozené domácnosti v rómskych komunitách, ktoré sú aktuálne najviac zasiahnuté pandémiou.


1 h

Denne fajčí až štvrtina žiakov základných škôl v tínedžerskom veku. Závislými sa môžu stať už po vyfajčení piatich balení cigariet


1 h

Vzduch ovplyvňuje to, ako sa cítime.


INZERCIA 1 h
Skryť Zatvoriť reklamu