SME
Utorok, 17. máj, 2022 | Meniny má Gizela

Široký výber a pohodlný nákup si užijú (nielen) Petržalčania

Na najväčšom bratislavskom sídlisku pribudne ďalšia predajňa Kauflandu.

Viac ako 104-tisíc obyvateľov Petržalky si od 18. novembra bude môcť nakúpiť aj v obchodnom centre Danubia. Samozrejme, nielen oni.

Koncept novej predajne prináša kupujúcemu všetko, čo potrebuje pre jednoduchý nákup. Veľkorysý priestor predajnej plochy 2 994 m² vám umožní bez problémov sa pohybovať s nákupným vozíkom pri výbere vašich obľúbených produktov. V prednej časti je oddelenie ovocia a zeleniny, nasleduje pekáreň a regály s bohatou ponukou čerstvého voňavého pečiva. Súčasťou konceptu je tiež regál s rýchlym občerstvením a obslužné pulty s mäsom a rybami. Ak potrebujete služby infopultu, má svoje praktické miesto pri pokladniach. Chcete ušetriť čas pri platbe za nákup? Máte k dispozícii až dvanásť samoobslužných pokladní a zamestnancov, ktorí vám v prípade potreby pomôžu.

Zákazníci majú zároveň na parkovisku obchodného centra vyčlenených 326 parkovacích miest, takže s nákupom to nebudete mať k vášmu autu ďaleko.

Kvalita a čerstvosť za výhodnú cenu

Rovnako ako v iných predajniach Kauflandu aj tu kupujúci nájdu okrem iných produktov privátne značky reťazca prispôsobené rôznym skupinám konzumentov, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Ak vás trápi intolerancia na glutén alebo laktózu, môžete si vybrať potraviny zo sortimentu K-free . Patríte medzi fanúšikov alternatívneho stravovania? V ponuke reťazca na vás čaká veľký výber vegánskych a vegetariánskych produktov značky K-take it veggie . Podľa prieskumu GfK z júla tohto roku v Kauflande nájdete tiež najväčší priemerný počet slovenských výrobkov spomedzi maloobchodných reťazcov.

„V novej, v poradí už druhej predajni na petržalskom sídlisku ponúkneme našim zákazníkom široký výber kvalitných a čerstvých výrobkov za výhodnú cenu pod jednou strechou a príjemné prostredie na nákup. Veríme, že si ho užijú nielen obyvatelia Petržalky,“ hovorí Samuel Machajdík, hovorca spoločnosti Kaufland Slovensko.

Chránia životné prostredia a klímu

Pri otváraní nových, ale aj pri prevádzke už existujúcich predajní myslí Kaufland na trvalú udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Preto všade tam, kde je to možné, využíva moderné technológie, ktoré ho chránia.

Pri nákupe v predajni si môžete všimnúť, že je vybavená úspornými LED svietidlami. Tento typ osvetlenia ušetrí v prevádzkach až štvrtinu energie, čo celkovo predstavuje zníženie emisií CO₂ až o 3500 ton ročne. Vykurovanie a klimatizácia predajne je riešená inštalovanými tepelnými čerpadlami a využitím odpadového tepla z technológie priemyselného chladenia. Určite stojí za zmienku, že Kaufland takmer vo všetkých prevádzkach využíva na vykurovanie odpadové teplo z chladiacich regálov a na chladenie ekologické chladivá s najmenším možným dopadom na životné prostredie.

Takže ak bývate v Petržalke, alebo aj kdekoľvek v Bratislave či okolí, môžete si vybrať, do ktorej z dvoch predajní Kauflandu na tomto sídlisku budete chodiť nakupovať. Ale navštíviť tú novú určite stojí zato!

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

SkryťVypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Hypoglykémia je u diabetikov „bežná“, nepredvídateľná a potenciálne nebezpečná komplikácia inzulínovej liečby.


7 h

Nová verzia softvéru pre rodinu modelov ID prináša rýchlejšie nabíjanie, vyšší dojazd, vylepšenú navigáciu a veľa ďalších funkcií.


INZERCIA 19 h
Jiří Procházka.

Jiří Procházka, jeden z najlepších bojovníkov MMA súčasnosti, sa stal novým globálnym ambasádorom spoločnosti XTB.


16. máj
SkryťZatvoriť reklamu