SME
Utorok, 7. december, 2021 | Meniny má AmbrózKrížovkyKrížovky

Herrys si opäť získal dôveru klientov

Ocenenia CIJ Awards sú rozdané a realitná kancelária Herrys už siedmykrát zabodovala v kategórii Best Local Real Estate Agency.

Dôveru zákazníkov, odbornej verejnosti a hlasujúcich si najväčšia bratislavská realitná kancelária získala vďaka profesionálnemu prístupu a bohatým skúsenostiam, ktoré nazbierala za ich viac ako 10 ročné pôsobenie na realitnom trhu.

17. ročník CIJ Awards na Slovensku ocenil tých najúspešnejších v oblasti realít. Herrys si cenu za najlepšiu lokálnu realitnú kanceláriu odniesol tretí rok po sebe a siedmykrát za uplynulých 10 rokov, odkedy pôsobí na trhu. V ich portfóliu nájdete nie len byty na sekundárnom trhu, ale aj veľké developerské projekty, medzi nimi napríklad lukratívny Metropolis v novom downtowne v Bratislave.

„Realitný trh je momentálne dynamickejší ako kedykoľvek predtým a na zmeny treba pohotovo reagovať. V Herryse máme skvelý tím šikovných a skúsených ľudí, ktorí aj v neľahkých podmienkach dokážu klientom poskytnúť ten najlepší servis, či už s predajom, kúpou alebo prenájmom nehnuteľnosti. Patrí im veľká vďaka za ich nasadenie, rovnako veľká vďaka patrí aj našim obchodným partnerom, ktorí nám prejavujú dôveru,“ hovorí Filip Žoldák, zakladajúci partner Herrys. „Chceli by sme sa poďakovať za podporu všetkým, čo za nás hlasovali, vďaka ktorým sme opätovne získali toto ocenenie. Táto cena je pre nás záväzkom aj do budúcich období, kde chceme aj naďalej poskytovať klientom ten najlepší servis, informácie a služby.“

Realitná kancelária HERRYS je jednou z prvých realitných kancelárií plne licencovaných Národnou asociáciou realitných kancelárií na našom trhu a všetci jej agenti úspešne absolvujú pravidelné testovanie organizované asociáciou. Kancelária už desať rokov pôsobí v hlavnom meste a v jej okolí a za ten čas vybudovala tri pobočky. HERRYS realizuje 800 realitných transakcií ročne, má skúsenosti s predajom rezidenčných nehnuteľností a je exkluzívnym predajcom vybraných developerských projektov. Portál SME Index vybral HERRYS ako najväčšiu klasickú realitnú kanceláriu roku 2020 na našom trhu.

Tento text je platenou formou reklamy. Informujte o svojej firme viac ako 2,6 milióna čitateľov Sme.sk aj vy. Bližšie informácie nájdete TU. Kontakt: internet@petitpress.sk; tel:+421 2 59 233 227.

Skryť Vypnúť reklamu

Najčítanejšie tlačové správy

Najčítanejšie správy na SME

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Vianočný fond pomoci od Orange medzi organizácie prerozdelí sumu 40 000 eur.


INZERCIA 6 h

Ako sa z malého odštepného závodu stal dôležitý hráč v oblasti energetiky, hovoríme s generálnym riaditeľom Bystríkom Berthotym.


INZERCIA 6 h

Mnohí majitelia rodinných domov uvažujú nad zateplením šikmej strechy jedným z týchto izolačných materiálov.


INZERCIA 6 h
Skryť Zatvoriť reklamu